RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Мировая практика
  5. Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

18.09.2018 379Автор: Олександр Мавлідінов
Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

18.09.2018     379Автор: 

Найближчі чотири роки стануть для людини, в певному сенсі, карколомними. Ну, принаймні, для людини працюючої, тому що, саме за цей період, вчені прогнозують кардинальні зміни на світовому ринку праці.

Так, роботи йдуть, та йдуть швидко. За оцінками дослідників розвитку сучасних технологій, вже за чотири роки машини «відберуть» в людини близько 75 000 000 робочих місць.

Відберуть для того, щоб одразу створити більш ніж 133 000 000 нових.

Згідно докладу «Майбутнє робочих місць 2018», що був презентований на Всесвітньому економічному форумі, самим найближчим часом, темп інтеграції технологій у ринок праці досягне свого апогею. Вже в наш час, до 30% часу, витраченого на утворення послуг та товарів, «лягло на плечі» машин та комп’ютерних програм, і цей показник за прогнозами має сягнути до 42% вже у 2022 році та перевищити показник у 52% - у 2025-му.

Цей рік вважають своєрідною «відправною точкою» саме тоді, ринок праці до якого ми звикли, має кардинально змінитися. Програми й машини будуть виконувати у рази більше задач ніж люди, а це, як не крути, глобальні зміни.

Jobs.ua переконаний, що прогресу не варто боятися, набагато краще зустріти цей неспинний процес підготувавшись, у тому числі і морально.

Скоріш за все, деякі найпростіші роботи будуть втрачені для людини назавжди, але такий розвиток технологій, неодмінно вимагатиме багатогалузевий персонал, для свого обслуговування й наладки. Як вказувалось раніше, при втратах у 75 млн робочих місць, технології пропанують майже вдвічі більше нових й, звісно, цікавих пропозицій працевлаштування.

Звичайно, відповідь на питання хто буде ці нові посади обіймати, залежить від нас самих, від нашого розуміння прогресу, готовності навчатись новому й сприймати с позитивом новий світ, що будується безпосередньо перед нашими очима.

Й, робити це, треба вже зараз.

Читайте также

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 Июль, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 Июль, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 Июль, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 Июль, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 Июль, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Наверх