UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Світова практика
  5. Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

18.09.2018 355Автор: Олександр Мавлідінов
Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових

18.09.2018     355Автор: 

Найближчі чотири роки стануть для людини, в певному сенсі, карколомними. Ну, принаймні, для людини працюючої, тому що, саме за цей період, вчені прогнозують кардинальні зміни на світовому ринку праці.

Так, роботи йдуть, та йдуть швидко. За оцінками дослідників розвитку сучасних технологій, вже за чотири роки машини «відберуть» в людини близько 75 000 000 робочих місць.

Відберуть для того, щоб одразу створити більш ніж 133 000 000 нових.

Згідно докладу «Майбутнє робочих місць 2018», що був презентований на Всесвітньому економічному форумі, самим найближчим часом, темп інтеграції технологій у ринок праці досягне свого апогею. Вже в наш час, до 30% часу, витраченого на утворення послуг та товарів, «лягло на плечі» машин та комп’ютерних програм, і цей показник за прогнозами має сягнути до 42% вже у 2022 році та перевищити показник у 52% - у 2025-му.

Цей рік вважають своєрідною «відправною точкою» саме тоді, ринок праці до якого ми звикли, має кардинально змінитися. Програми й машини будуть виконувати у рази більше задач ніж люди, а це, як не крути, глобальні зміни.

Jobs.ua переконаний, що прогресу не варто боятися, набагато краще зустріти цей неспинний процес підготувавшись, у тому числі і морально.

Скоріш за все, деякі найпростіші роботи будуть втрачені для людини назавжди, але такий розвиток технологій, неодмінно вимагатиме багатогалузевий персонал, для свого обслуговування й наладки. Як вказувалось раніше, при втратах у 75 млн робочих місць, технології пропанують майже вдвічі більше нових й, звісно, цікавих пропозицій працевлаштування.

Звичайно, відповідь на питання хто буде ці нові посади обіймати, залежить від нас самих, від нашого розуміння прогресу, готовності навчатись новому й сприймати с позитивом новий світ, що будується безпосередньо перед нашими очима.

Й, робити це, треба вже зараз.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору