Найближчі чотири роки стануть для людини, в певному сенсі, карколомними. Ну, принаймні, для людини працюючої, тому що, саме за цей період, вчені прогнозують кардинальні зміни на світовому ринку праці.
Так, роботи йдуть, та йдуть швидко. За оцінками дослідників розвитку сучасних технологій, вже за чотири роки машини «відберуть» в людини близько 75 000 000 робочих місць.
Відберуть для того, щоб одразу створити більш ніж 133 000 000 нових.
Згідно докладу «Майбутнє робочих місць 2018», що був презентований на Всесвітньому економічному форумі, самим найближчим часом, темп інтеграції технологій у ринок праці досягне свого апогею. Вже в наш час, до 30% часу, витраченого на утворення послуг та товарів, «лягло на плечі» машин та комп’ютерних програм, і цей показник за прогнозами має сягнути до 42% вже у 2022 році та перевищити показник у 52% - у 2025-му.
Цей рік вважають своєрідною «відправною точкою» саме тоді, ринок праці до якого ми звикли, має кардинально змінитися. Програми й машини будуть виконувати у рази більше задач ніж люди, а це, як не крути, глобальні зміни.
Jobs.ua переконаний, що прогресу не варто боятися, набагато краще зустріти цей неспинний процес підготувавшись, у тому числі і морально.
Скоріш за все, деякі найпростіші роботи будуть втрачені для людини назавжди, але такий розвиток технологій, неодмінно вимагатиме багатогалузевий персонал, для свого обслуговування й наладки. Як вказувалось раніше, при втратах у 75 млн робочих місць, технології пропанують майже вдвічі більше нових й, звісно, цікавих пропозицій працевлаштування.
Звичайно, відповідь на питання хто буде ці нові посади обіймати, залежить від нас самих, від нашого розуміння прогресу, готовності навчатись новому й сприймати с позитивом новий світ, що будується безпосередньо перед нашими очима.
Й, робити це, треба вже зараз.
Друзі, сьогодні пропонуємо цікаву тему на розгляд про нетипову поведінку багатьох співробітників в компаніях, яка вносить труднощі в порозуміння при комунікації - пасивна агресія.
Отримання привабливого оферу супроводжується ентузіазмом і бажанням чимшвидше приступити до нових робочих обов’язків. Але як зробити перехід на нову роботу успішнішим? У цій статті поділимося корисними порадами, як вдало перейти на нову роботу.
В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?
Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе результат у майбутньому.
Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.