Ваша робота вимагає постійної присутності смартфона під рукою, щоб записувати нотатки чи робити голосові замітки? А чи користуєтеся ви для цієї цілі звичайним месенджером від Фейсбука? Для швидкого створення голосових заміток чи текстових – месенджер підходить для цієї цілі прекрасно. Чому це так, і які фішки у використанні месенджера ви можете взяти собі на замітку – в матеріалі від Jobs.ua.
Уявіть ситуацію – у вас виникла ідея, слова закрутилися в голові, і потрібно швидко їх записати. Чи начитати, щоб не забути потім, які саме слова прийшли вам на думку, і в якому саме порядку. І от ви заходите у смартфон, відкриваєте нотатник чи диктофон, виконуєте кілька зайвих дій. Довго все це. А якщо вам потрібно зробити одночасно текстову та голосову нотатку? Перемикатися постійно між Блокнотом та Диктофоном?
Усе це можна зробити в месенджері, і я вибудете здивовані, наскільки це простий та ефективний інструмент для роботи з текстом та звуком. І не тільки.
Ми говоримо, звісно, за надсилання текстових нотаток і голосових повідомлень самому собі. Створіть у месенджері свою власну бесіду, бо всі ваші нотатки та голосові замітки призначаються тільки вам.
Створили?
Чудово, а тепер трохи розберемося, як усе це працює.
А працює все дуже просто – ви пишете текстову замітку чи створюєте голосову, і надсилаєте собі. Сюди ж ви можете копіювати посилання на статті чи сайти, які вас зацікавили. Також сміливо копіюйте картинки, які знадобляться вам у процесі роботи. Щоб розшукати їх швидко, вам не потрібно прокручувати месенджер вверх-вниз. У лівому верхньому кутку у вас є кнопка «і» в круглому кружальці. Якщо ви натиснете її, ви потрапите в контекстне меню месенджера.
Які можливості це нам дає?
По-перше, ми можете натиснути на «Переглянути медіафайли та файли» і швидко знайти той, який потрібен вам зараз. Також за допомогою пункту меню «Пошук у розмові» ви за ключовими словами відшукаєте потрібну вам замітку в один клік.
Це дуже зручна опція. Уявіть собі – ви написали десятки чи сотні заміток, і не можете знайти потрібну. Прокручуєте месенджер туди-сюди, шукаєте потрібне повідомлення. Шукаєте все і шукаєте, нервуєтесь і втрачаєте терпіння. Навіщо так бездумно гаяти час – чи не краще клацнути на «Пошук у розмові», і за секунду за ключовими словом чи фразою знайти потрібне вам повідомлення? Якщо ключове слово зустрічається в кількох повідомленнях – ясна річ, месенджер знайде всі повідомлення саме з цим словом. Дуже зручно, швидко та комфортно.
Якщо вам та чи інша нотатка вже не потрібна, можна її видалити. Не те що можна, а навіть треба. Щоб не плуталася, як-то кажуть, під руками. Чим менше нотаток, тим легше з ними працювати.
До речі, не обов’язково клікати по кнопці «і», щоб потрапити до згаданих вище пунктів меню. У правому верхньому кутку біля стрілочки «вліво» міститься зменшена копія аватарки. Клікаєте по ній – і потрапляєте в те ж саме контекстне меню.
Просто і зручно, чи не так? Для створення швидких нотаток на вулиці, в транспорті – це ідеальний варіант. Користуйтесь на здоров’я.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».