UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Месенджер як робочий інструмент – простий, але наскільки ефективний

Месенджер як робочий інструмент – простий, але наскільки ефективний

25.05.2022 429
Месенджер як робочий інструмент – простий, але наскільки ефективний

Месенджер як робочий інструмент – простий, але наскільки ефективний

25.05.2022     429

Ваша робота вимагає постійної присутності смартфона під рукою, щоб записувати нотатки чи робити голосові замітки? А чи користуєтеся ви для цієї цілі звичайним месенджером від Фейсбука? Для швидкого створення голосових заміток чи текстових – месенджер підходить для цієї цілі прекрасно. Чому це так, і які фішки у використанні месенджера ви можете взяти собі на замітку – в матеріалі від Jobs.ua.

Коли швидкість роботи – важить

Уявіть ситуацію – у вас виникла ідея, слова закрутилися в голові, і потрібно швидко їх записати. Чи начитати, щоб не забути потім, які саме слова прийшли вам на думку, і в якому саме порядку. І от ви заходите у смартфон, відкриваєте нотатник чи диктофон, виконуєте кілька зайвих дій. Довго все це. А якщо вам потрібно зробити одночасно текстову та голосову нотатку? Перемикатися постійно між Блокнотом та Диктофоном?

Усе це можна зробити в месенджері, і я вибудете здивовані, наскільки це простий та ефективний інструмент для роботи з текстом та звуком. І не тільки.

Отже, месенджер

Ми говоримо, звісно, за надсилання текстових нотаток і голосових повідомлень самому собі. Створіть у месенджері свою власну бесіду, бо всі ваші нотатки та голосові замітки призначаються тільки вам.

Створили?

Чудово, а тепер трохи розберемося, як усе це працює.

А працює все дуже просто – ви пишете текстову замітку чи створюєте голосову, і надсилаєте собі. Сюди ж ви можете копіювати посилання на статті чи сайти, які вас зацікавили. Також сміливо копіюйте картинки, які знадобляться вам у процесі роботи. Щоб розшукати їх швидко, вам не потрібно прокручувати месенджер вверх-вниз. У лівому верхньому кутку у вас є кнопка «і» в круглому кружальці. Якщо ви натиснете її, ви потрапите в контекстне меню месенджера.

Які можливості це нам дає?

По-перше, ми можете натиснути на «Переглянути медіафайли та файли» і швидко знайти той, який потрібен вам зараз. Також за допомогою пункту меню «Пошук у розмові» ви за ключовими словами відшукаєте потрібну вам замітку в один клік.

Це дуже зручна опція. Уявіть собі – ви написали десятки чи сотні заміток, і не можете знайти потрібну. Прокручуєте месенджер туди-сюди, шукаєте потрібне повідомлення. Шукаєте все і шукаєте, нервуєтесь і втрачаєте терпіння. Навіщо так бездумно гаяти час – чи не краще клацнути на «Пошук у розмові», і за секунду за ключовими словом чи фразою знайти потрібне вам повідомлення? Якщо ключове слово зустрічається в кількох повідомленнях – ясна річ, месенджер знайде всі повідомлення саме з цим словом. Дуже зручно, швидко та комфортно.

Не забуваємо чистити месенджер

Якщо вам та чи інша нотатка вже не потрібна, можна її видалити. Не те що можна, а навіть треба. Щоб не плуталася, як-то кажуть, під руками. Чим менше нотаток, тим легше з ними працювати.

До речі, не обов’язково клікати по кнопці «і», щоб потрапити до згаданих вище пунктів меню. У правому верхньому кутку біля стрілочки «вліво» міститься зменшена копія аватарки. Клікаєте по ній – і потрапляєте в те ж саме контекстне меню.

Просто і зручно, чи не так? Для створення швидких нотаток на вулиці, в транспорті – це ідеальний варіант. Користуйтесь на здоров’я.

Читайте також

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.


Часто шукають

↑ Вгору