Из всех проанализированных случаев можно сделать вывод, что человек, который говорит такое выдающийся гений, который четко знает, за что ему платят деньги;
# полный лентяй, который находит повод, чтобы отлынивать от работы;
# на самом деле загруженный человек.
Представителей других категорий настолько мало, что говорить о них нет смысла, и мы про них уважительно промолчим.
Из опыта, большинство гениев тщеславны и трудолюбивы, поэтому им каждый день приходится доказывать свою гениальность на рабочем поприще трудом и реальными результатами. Именно из-за этого гениев можно причислить к загруженным работой трудягам, что делает первую и третью категорию практически равнозначными.
Итак, получив две категории работников, от которых можно услышать подобные слова, мы можем дать совет руководителю присмотреться к каждому человеку, который хоть раз всерьез произнес фразу «Мне за это не платят!», разобраться, что именно он делает, чем так загружен, может быть, отправить его на семинар по тайм-менеджменту, каким-то образом его простимулировать (повысить заработную плату, отправить в отпуск), чтобы трудоголик мог полнее себя реализовать, а, может быть, уволить и забыть о нем навсегда, т.к. выяснится, что человек просто бьет баклуши.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.