RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. На работе
  5. Мне за это не платят!

Мне за это не платят!

28.07.2011 600

Из всех проанализированных случаев можно сделать вывод, что человек, который говорит такое выдающийся гений, который четко знает, за что ему платят деньги;
# полный лентяй, который находит повод, чтобы отлынивать от работы;
# на самом деле загруженный человек.

Представителей других категорий настолько мало, что говорить о них нет смысла, и мы про них уважительно промолчим.

Из опыта, большинство гениев тщеславны и трудолюбивы, поэтому им каждый день приходится доказывать свою гениальность на рабочем поприще трудом и реальными результатами. Именно из-за этого гениев можно причислить к загруженным работой трудягам, что делает первую и третью категорию практически равнозначными.

Итак, получив две категории работников, от которых можно услышать подобные слова, мы можем дать совет руководителю присмотреться к каждому человеку, который хоть раз всерьез произнес фразу «Мне за это не платят!», разобраться, что именно он делает, чем так загружен, может быть, отправить его на семинар по тайм-менеджменту, каким-то образом его простимулировать (повысить заработную плату, отправить в отпуск), чтобы трудоголик мог полнее себя реализовать, а, может быть, уволить и забыть о нем навсегда, т.к. выяснится, что человек просто бьет баклуши.

Читайте также

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Наверх