UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Мне за это не платят!

Мне за это не платят!

28.07.2011 594

Из всех проанализированных случаев можно сделать вывод, что человек, который говорит такое выдающийся гений, который четко знает, за что ему платят деньги;
# полный лентяй, который находит повод, чтобы отлынивать от работы;
# на самом деле загруженный человек.

Представителей других категорий настолько мало, что говорить о них нет смысла, и мы про них уважительно промолчим.

Из опыта, большинство гениев тщеславны и трудолюбивы, поэтому им каждый день приходится доказывать свою гениальность на рабочем поприще трудом и реальными результатами. Именно из-за этого гениев можно причислить к загруженным работой трудягам, что делает первую и третью категорию практически равнозначными.

Итак, получив две категории работников, от которых можно услышать подобные слова, мы можем дать совет руководителю присмотреться к каждому человеку, который хоть раз всерьез произнес фразу «Мне за это не платят!», разобраться, что именно он делает, чем так загружен, может быть, отправить его на семинар по тайм-менеджменту, каким-то образом его простимулировать (повысить заработную плату, отправить в отпуск), чтобы трудоголик мог полнее себя реализовать, а, может быть, уволить и забыть о нем навсегда, т.к. выяснится, что человек просто бьет баклуши.

Читайте також

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Вгору