Раніше Jobs.ua писали про опубліковані МОН методичні рекомендації, як розпочинати і проводити новий навчальний рік в умовах коронавірусної пандемії. 17 серпня під час спілкування з пресою міністр охорони здоров’я Максим Степанов роз’яснив деякі моменти стосовно того, як запровадити у школах максимально безпечне навчання.
Питання, яке всерйоз турбує батьків, адже навчальний рік от-от розпочнеться – чи буде в школах роздільне навчання? Тобто чи вчитимуться молодші школярі до обіду, а старші – після?
Міністр охорони здоров’я розповів, що ці моменти висвітлені в рекомендаціях МОН. А однозначно відповісти тут важко, адже школи в Україні відрізняються за кількістю дітей, тому з цим питанням доцільніше звертатися до керівництва навчальних закладів.
Максим Степанов також зазначив, що обидва міністерства – МОЗ і МОН – стоять на тому, щоб навчання розпочалося 1 вересня, як і кожного року. Але якщо навчальні заклади розташовуються в червоній зоні, відвідувати їх не можна буде. І немає різниці, державні це заклади чи приватні. Такі школи навчатимуться в дистанційному режимі.
Зазначимо, що працівники учбових закладів повинні ознайомитися з інструктажем, як здійснювати превентивні заходи щодо протидії поширення коронавірусу, як дотримуватися респіраторної гігієни тощо. Адміністрація шкіл і вузів повинна забезпечити своїх працівників захисними масками з розрахунку одна маска на три години роботи.
Звичайно, непрості виклики постали перед освітянами цього року. Але, як запевняють в МОН, вони роблять все можливе, щоб полегшити роботу вчителям. Саме для цієї цілі Міністерство освіти і науки України презентувало 18 серпня онлайн-курс із рекомендаціями, як проводити дистанційне і змішане навчання. Щоб зареєструватися на онлайн-курс, завітайте на освітній портал МОН.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.