Раніше Jobs.ua писали про опубліковані МОН методичні рекомендації, як розпочинати і проводити новий навчальний рік в умовах коронавірусної пандемії. 17 серпня під час спілкування з пресою міністр охорони здоров’я Максим Степанов роз’яснив деякі моменти стосовно того, як запровадити у школах максимально безпечне навчання.
Питання, яке всерйоз турбує батьків, адже навчальний рік от-от розпочнеться – чи буде в школах роздільне навчання? Тобто чи вчитимуться молодші школярі до обіду, а старші – після?
Міністр охорони здоров’я розповів, що ці моменти висвітлені в рекомендаціях МОН. А однозначно відповісти тут важко, адже школи в Україні відрізняються за кількістю дітей, тому з цим питанням доцільніше звертатися до керівництва навчальних закладів.
Максим Степанов також зазначив, що обидва міністерства – МОЗ і МОН – стоять на тому, щоб навчання розпочалося 1 вересня, як і кожного року. Але якщо навчальні заклади розташовуються в червоній зоні, відвідувати їх не можна буде. І немає різниці, державні це заклади чи приватні. Такі школи навчатимуться в дистанційному режимі.
Зазначимо, що працівники учбових закладів повинні ознайомитися з інструктажем, як здійснювати превентивні заходи щодо протидії поширення коронавірусу, як дотримуватися респіраторної гігієни тощо. Адміністрація шкіл і вузів повинна забезпечити своїх працівників захисними масками з розрахунку одна маска на три години роботи.
Звичайно, непрості виклики постали перед освітянами цього року. Але, як запевняють в МОН, вони роблять все можливе, щоб полегшити роботу вчителям. Саме для цієї цілі Міністерство освіти і науки України презентувало 18 серпня онлайн-курс із рекомендаціями, як проводити дистанційне і змішане навчання. Щоб зареєструватися на онлайн-курс, завітайте на освітній портал МОН.
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.