Допустим, кандидат, направленный КА, успешно прошел собеседование и стажировку, ему передали дела, и постоянный сотрудник уехал в отпуск. Новый человек вышел на один день, а потом отказался от работы. Агентство в этом случае обязано сразу же предоставить клиенту замену. Но все равно у компании возникают проблемы, ведь приходится повторно все объяснять новичку и не один раз. Временные затраты неизбежны.
Второй критерий надежности - порядочность временного персонала. Это относится к любому специалисту, предоставляемому в лизинг: продавцу-консультанту, мерчендайзеру, работнику склада. В данном случае встает вопрос о материальной ответственности сотрудников. Естественно, что компания хочет обезопасить себя, но, по-скольку договор заключается не с временными сотрудниками, а с кадровым агентством, вся ответственность ложится именно на него. Согласно договору, агентство отвечает за предоставляемых сотрудников, при этом оно не может защититься от непорядочных кандидатов. Дело в том, что чаще всего с претендентами на временные позиции заключаются гражданско-правовые договора, то есть договора подряда. Безусловно, агентство проверяет всех кандидатов, но человек может успешно отработать несколько проектов, а потом вдруг дать сбой. К сожалению, на временного сотрудника практически никак нельзя повлиять. В любом случае, выбор остается за агентством: рисковать или отказываться от материальной ответственности, соответственно, от клиента и заказа.
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.