Літо в самому розпалі, а це значить, що сезонні вакансії найбільш затребувані на українському ринку праці. Сезонна робота в Україні – це можливість для багатьох безробітних знайти хочі тимчасову але добре оплачувану роботу. Таким чином працелюбні здобувачі можуть розраховувати на цікаві вакансії без досвіду роботи. Часто роботодавці готові взяти на таку роботу студентів, та надати їм можливість попрацювати влітку.
Ринок праці пропонує сезонну роботу як в Україні, так і за кордоном. Пропозицій від українських роботодавців звісно більше, та закордонні роботодавці спроможні запропонувати кращий досвід роботи, високу заробітну плату. Україна потребує в сезонних вакансіях за таким направленням: здобувачі без досвіду роботи, виробництво, готельний бізнес, домашній персонал, будівництво. Щодо закордонного бізнесу, можна знайти багато вакансій за таким направленням: виробництво, фермерство, будівництво, домашній персонал, робота для спеціалістів без досвіду.
Сезонні працівники найчастіше необхідні в курортні райони: Одеса, Кирилівка, Залізний Порт, Коблево, Затока. Сюди з радістю візьмуть і студентів. Для стажування фахівців популярними містами залишаються: Житомир, Миколаїв, Івано-Франківськ, Харків, Київ.
Роботу за кордоном за сезонними вакансіями можна знайти в Польщі, Чехії, Швеції, США та інших країнах. Найчастіше це відрядна чи погодинна оплата праці. Вона добре підійде спеціалістам звичним до фізичної праці.
Отже, найбільш популярніші вакансії для працевлаштування закордоном:
Багато хто з українців все частіше обирають роботу за кордоном завдяки збільшеній зарплаті та можливості подивитися іншу країну, відкорегувати свої знання мови, отримати високий професійний досвід поряд з висококваліфікованими професіоналами. Європейські зарплати завжди вищі за українські, та перед тим як погоджуватись на роботу, спів віднесіть процентні рівні життя та заробітки та опісля прийміть рішення.
Зверніть особливу увагу щодо віку здобувача, який вказують закордонні роботодавці при розміщенні вакансій. Якщо раніше роботодавці вказували пошуковий вік до 35 років, то зараз він трохи збільшився до 55 років. Тож у багатьох є шанс випробувати себе та виконати бажання.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.