UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

24.06.2018 727Автор: Лоліта Платошкіна
Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

24.06.2018     727Автор: 

Літо в самому розпалі, а це значить, що сезонні вакансії найбільш затребувані на українському ринку праці. Сезонна робота в Україні – це можливість для багатьох безробітних знайти хочі тимчасову але добре оплачувану роботу. Таким чином працелюбні здобувачі можуть розраховувати на цікаві вакансії без досвіду роботи. Часто роботодавці готові взяти на таку роботу студентів, та надати їм можливість попрацювати влітку.

Ринок праці пропонує сезонну роботу як в Україні, так і за кордоном. Пропозицій від українських роботодавців звісно більше, та закордонні роботодавці спроможні запропонувати кращий досвід роботи, високу заробітну плату. Україна потребує в сезонних вакансіях за таким направленням: здобувачі без досвіду роботи, виробництво, готельний бізнес, домашній персонал, будівництво. Щодо закордонного бізнесу, можна знайти багато вакансій за таким направленням: виробництво, фермерство, будівництво, домашній персонал, робота для спеціалістів без досвіду.

Сезонні вакансії 2018

Сезонні працівники найчастіше необхідні в курортні райони: Одеса, Кирилівка, Залізний Порт, Коблево, Затока. Сюди з радістю візьмуть і студентів. Для стажування фахівців популярними містами залишаються: Житомир, Миколаїв, Івано-Франківськ, Харків, Київ.

Роботу за кордоном за сезонними вакансіями можна знайти в Польщі, Чехії, Швеції, США та інших країнах. Найчастіше це відрядна чи погодинна оплата праці. Вона добре підійде спеціалістам звичним до фізичної праці.

Отже, найбільш популярніші вакансії для працевлаштування закордоном:

  • пакувальник,
  • електромантер,
  • різноробочий,
  • гувернантка,
  • адміністратор та багато інших.

Багато хто з українців все частіше обирають роботу за кордоном завдяки збільшеній зарплаті та можливості подивитися іншу країну, відкорегувати свої знання мови, отримати високий професійний досвід поряд з висококваліфікованими професіоналами. Європейські зарплати завжди вищі за українські, та перед тим як погоджуватись на роботу, спів віднесіть процентні рівні життя та заробітки та опісля прийміть рішення.

Зверніть особливу увагу щодо віку здобувача, який вказують закордонні роботодавці при розміщенні вакансій. Якщо раніше роботодавці вказували пошуковий вік до 35 років, то зараз він трохи збільшився до 55 років. Тож у багатьох є шанс випробувати себе та виконати бажання.

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору