"Фактически обучение свелось к фикции и сбору взяток перед сдачей экзаменов", - заявил министр внутренних дел Юрий Луценко.
По его словам, введение электронного контроля повысит подготовку водителей и снизит аварийность на дорогах.
Напомним, на сегодня к работе в системе подключено два столичных регистрационно-экзаменационные подраздела - МРЭО № 2 (ул. Туполева,19) и МРЭО № 10 (ул. Братиславская, 52). По словам министра, из-за введения в электронном режиме он-лайн контроля число желающих сдать экзамены на права сразу уменьшилось наполовину, а экзамены смогли сдать только 30%.
Глава МВД отметил, что стоимость оснащения системами электронного контроля составит 30 млн грн.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?