Проект нового Кодекса законов о труде похож на намордник с поводком для рабочих людей, считает председатель Конфедерации свободных профсоюзов Михаил Волынец, пишет "Зеркало недели".
"Многие работодатели держат народ на цепи. Сейчас они пытаются принять новый Кодекс законов о труде, похожий на намордник с поводком для рабочих людей", — заявил М.Волынец.
По словам эксперта, согласно проекту нового Кодекса, если на предприятии сложится внештатная ситуация, не урегулированная законодательством, руководитель будет поступать по собственному усмотрению.
"Или работодатель оставляет за собой право… передать рабочего другому работодателю. Остается только уволиться. Авторы проекта кодекса народные депутаты Василий Хара, Александр Стоян и Ярослав Сухой не скрывают, что работают на работодателей", — подчеркнул эксперт.
"У нас незащищенные, бесправные люди — поэтому они и не бастуют. Но напряженная ситуация все-таки может вылиться в акции протеста", — предупредил М.Волынец.
Эксперт также обратил внимание, что профсоюзы, призванные защищать людей, в Украине делятся на "карманные", которые создаются самими работодателями, и независимые.
"Люди должны сами определиться, кому верить и вместе с кем бороться за свое место на рынке труда", — уверен М.Волынец.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.