Нещодавно портал з працевлаштування Jobs.ua пропонував з’ясувати, як швидко адаптуватися до нової роботи, якщо ви деякий час не працювали. А зараз давайте з’ясуємо, чи варто звертатися до роботодавця першим і проявляти ініціативу.
Наскільки потрібно проявляти ініціативу, якщо перебуваєте в пошуку роботи? Актуальність цього питання значно зросла останнім часом, тож важливо знати, коли подібна активність доречна, а коли – ні.
Якщо поцікавитися думкою HR-спеціалістів, дехто з них чесно зізнається, що їхня симпатія буде адресована кандидатам, які проявляють ініціативу. «У яких очі горять» – пам’ятаєте цей чудовий вислів? Якщо кандидат дійсно виявляє зацікавленість в компанії, у якій бажає працювати, це складно підробити. Особливо це стає помітним після репліки HR-спеціаліста, чи сам кандидат не має до нього запитань. Проявляючи на цьому етапі активність, кандидат без зайвих слів дає зрозуміти рекрутеру, що його дуже цікавить робота – і побудова кар’єри – саме в цій компанії. І навіть якщо такий кандидат чогось не знатиме, щось забуде від хвилювання, вибір ейчара може зупинитися саме на ньому.
Крім того, активність потрібно проявляти і під час розсилання резюме на релевантні вакансії, і після співбесіди, і навіть якщо відкритих вакансій у компанії немає. Розглянемо детальніше:
Але не забуваємо про те, що ставати набридливим і навіть сталкерити за компанією чи ейчаром – не ок. Проявити ініціативність і ввічливо нагадати про себе – це ок, а регулярно надокучати, телефонувати чи писати – зовсім ні. Такого кандидата радше занесуть в чорний список, аніж захочуть мати з ним справу.
Також не рекомендується проявляти надмірну активність, якщо вимоги у вакансії слабко корелюють з навичками, вказаними у резюме кандидата. Зрозуміло, що саме таку відповідь кандидат і отримає, якщо напише HR-спеціалісту і поцікавиться, чому його досі не запросили на співбесіду.
Для наших Кращих Роботодавців!
Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.
Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!
Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.
Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.