В программе выставки предусмотрено проведение семинаров и круглых столов по проблемам международного образовательного сотрудничества и внедрения новейших технологий в области образования, презентаций отечественных и зарубежных высших учебных заведений. Здесь же можно будет познакомиться с разнообразными молодежными программами, программами обмена студентами и учениками, больше узнать об опыте европейских стран в сфере образования и трудоустройства молодежи.
На выставке будут представлены следующие разделы: «Современная школа», «Высшая школа», «Языки и культуры», «Обучение за границей», «Учебная и развивающая литература», «Технические средства обучения и оснащение учебных заведений», «Учебные центры и специализированы курсы», «Дистанционное образование», «Кредитование обучения, «Трудоустройство молодежи».
Боле подробную информацию о выставке можно получить на сайте одного из организаторов выставки: Министерства образования и науки Украины (www.mon.gov.ua).
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.