RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Тенденции рынка образования
  5. Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008 572
Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008     572
Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше прислухаємося до порад друзів, знайомих, співробітників, родичів. І «виводимо» свою формулу успіху: потрібно вибирати ВНЗ, в якому невеликий набір, тоді можна поступити «не напружуючись»...

А кілька років пізніше, озираючись назад, розуміємо, що просто стати студентом у 17 і отримати диплом у 22 – це далеко ще не все. Навчання повинне приносити моральне задоволення, надавати впевненості у завтрашньому дні. Хочеться тримати в руках диплом, який підтверджує справжні знання.

Не кожен роботодавець візьме до себе на підприємство «свіжоспеченого» фахівця. Куди не кинься, потрібні навички практичної роботи чи зв’язки. Зіштовхнувшись з реаліями життя, сприймаєш процес своєї освіти інакше.

З усіх відомих професій і спеціальностей є небагато тих, за допомогою яких можна швидко знайти гарну роботу. А вже тих, котрі дозволять поєднати улюблену справу з гідною зарплатою, так просто можна по пальцях перерахувати. Але ж вони існують!

Наприклад, ні для кого не секрет, що наймолодші та високооплачувані працівники в усьому світі — це комп’ютерні фахівці. Вони міцно стоять на ногах, адже вони — незамінні та невід’ємні співробітники кожної компанії. От тільки отримати висококласну комп’ютерну освіту в наших рідних навчальних закладах досить складно, а головне, довго.

Єдина у своєму роді можливість стати програмістом, web-розроблювачем або фахівцем у галузі IT-технологій, отримавши глибокі знання і практичні навички усього за 2 — 2,5 року навчання, з’явилася завдяки Комп’ютерній Академії «Шаг».

За майже 6-річну історію свого існування Комп’ютерна Академія «Шаг» відкрила 12 філій по всій Україні. Більше п’яти тисяч випускників пишаються своєю освітою, адже завдяки їй знайшли гідну роботу чи відкрили власний бізнес.

Заняття в Комп’ютерній Академії «Шаг» на найвищому рівні проводять кращі комп’ютерні фахівці України, що підтверджується срібною медаллю, яку отримала Академія на конкурсі Міністерства освіти та науки України за розробку і використання методики комплексної підготовки фахівців.

В даний час закінчується набір в Академію і кількість вільних місць з кожним днем зменшується!

Якщо у Вас виникли питання — телефонуйте в приймальну комісію Комп’ютерної Академії «Шаг» і Ви отримаєте найповнішу інформацію.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх