RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Тенденции рынка образования
  5. Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008 566
Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008     566
Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше прислухаємося до порад друзів, знайомих, співробітників, родичів. І «виводимо» свою формулу успіху: потрібно вибирати ВНЗ, в якому невеликий набір, тоді можна поступити «не напружуючись»...

А кілька років пізніше, озираючись назад, розуміємо, що просто стати студентом у 17 і отримати диплом у 22 – це далеко ще не все. Навчання повинне приносити моральне задоволення, надавати впевненості у завтрашньому дні. Хочеться тримати в руках диплом, який підтверджує справжні знання.

Не кожен роботодавець візьме до себе на підприємство «свіжоспеченого» фахівця. Куди не кинься, потрібні навички практичної роботи чи зв’язки. Зіштовхнувшись з реаліями життя, сприймаєш процес своєї освіти інакше.

З усіх відомих професій і спеціальностей є небагато тих, за допомогою яких можна швидко знайти гарну роботу. А вже тих, котрі дозволять поєднати улюблену справу з гідною зарплатою, так просто можна по пальцях перерахувати. Але ж вони існують!

Наприклад, ні для кого не секрет, що наймолодші та високооплачувані працівники в усьому світі — це комп’ютерні фахівці. Вони міцно стоять на ногах, адже вони — незамінні та невід’ємні співробітники кожної компанії. От тільки отримати висококласну комп’ютерну освіту в наших рідних навчальних закладах досить складно, а головне, довго.

Єдина у своєму роді можливість стати програмістом, web-розроблювачем або фахівцем у галузі IT-технологій, отримавши глибокі знання і практичні навички усього за 2 — 2,5 року навчання, з’явилася завдяки Комп’ютерній Академії «Шаг».

За майже 6-річну історію свого існування Комп’ютерна Академія «Шаг» відкрила 12 філій по всій Україні. Більше п’яти тисяч випускників пишаються своєю освітою, адже завдяки їй знайшли гідну роботу чи відкрили власний бізнес.

Заняття в Комп’ютерній Академії «Шаг» на найвищому рівні проводять кращі комп’ютерні фахівці України, що підтверджується срібною медаллю, яку отримала Академія на конкурсі Міністерства освіти та науки України за розробку і використання методики комплексної підготовки фахівців.

В даний час закінчується набір в Академію і кількість вільних місць з кожним днем зменшується!

Якщо у Вас виникли питання — телефонуйте в приймальну комісію Комп’ютерної Академії «Шаг» і Ви отримаєте найповнішу інформацію.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх