UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Тенденції ринку освіти
  5. Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008 569
Освіта – формальність чи необхідність?

Освіта – формальність чи необхідність?

6.02.2008     569
Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше прислухаємося до порад друзів, знайомих, співробітників, родичів. І «виводимо» свою формулу успіху: потрібно вибирати ВНЗ, в якому невеликий набір, тоді можна поступити «не напружуючись»...

А кілька років пізніше, озираючись назад, розуміємо, що просто стати студентом у 17 і отримати диплом у 22 – це далеко ще не все. Навчання повинне приносити моральне задоволення, надавати впевненості у завтрашньому дні. Хочеться тримати в руках диплом, який підтверджує справжні знання.

Не кожен роботодавець візьме до себе на підприємство «свіжоспеченого» фахівця. Куди не кинься, потрібні навички практичної роботи чи зв’язки. Зіштовхнувшись з реаліями життя, сприймаєш процес своєї освіти інакше.

З усіх відомих професій і спеціальностей є небагато тих, за допомогою яких можна швидко знайти гарну роботу. А вже тих, котрі дозволять поєднати улюблену справу з гідною зарплатою, так просто можна по пальцях перерахувати. Але ж вони існують!

Наприклад, ні для кого не секрет, що наймолодші та високооплачувані працівники в усьому світі — це комп’ютерні фахівці. Вони міцно стоять на ногах, адже вони — незамінні та невід’ємні співробітники кожної компанії. От тільки отримати висококласну комп’ютерну освіту в наших рідних навчальних закладах досить складно, а головне, довго.

Єдина у своєму роді можливість стати програмістом, web-розроблювачем або фахівцем у галузі IT-технологій, отримавши глибокі знання і практичні навички усього за 2 — 2,5 року навчання, з’явилася завдяки Комп’ютерній Академії «Шаг».

За майже 6-річну історію свого існування Комп’ютерна Академія «Шаг» відкрила 12 філій по всій Україні. Більше п’яти тисяч випускників пишаються своєю освітою, адже завдяки їй знайшли гідну роботу чи відкрили власний бізнес.

Заняття в Комп’ютерній Академії «Шаг» на найвищому рівні проводять кращі комп’ютерні фахівці України, що підтверджується срібною медаллю, яку отримала Академія на конкурсі Міністерства освіти та науки України за розробку і використання методики комплексної підготовки фахівців.

В даний час закінчується набір в Академію і кількість вільних місць з кожним днем зменшується!

Якщо у Вас виникли питання — телефонуйте в приймальну комісію Комп’ютерної Академії «Шаг» і Ви отримаєте найповнішу інформацію.

Читайте також

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


↑ Вгору