RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Ознаки проваленої співбесіди

Ознаки проваленої співбесіди

27.03.2019 285Автор: Лоліта Платошкіна
Ознаки проваленої співбесіди

Ознаки проваленої співбесіди

27.03.2019     285Автор: 

Успішно пройдена співбесіда може обіцяти запрошення від роботодавця. Саме таку ціль і сподівання має кожний спеціаліст, коли йде на ділову зустріч із работодавцем. Але, на жаль, не всі співбесіди закінчуються успішно. Здобувачі рекрутингового сайту jobs.ua хочуть знати справжні ознаки проваленої співбесіди, щоб помітити їх і зуміти вчасно вплинути на перебіг співбесіди. Отже, саме про це сьогоднішня наша стаття.

Провалену співбесіду важко не помітити - у обох сторін після ділової зустрічі залишаються або негативні, або невпевнені відчуття щодо іншої сторони. Інколи це невпевнені відчуття, яким ми шукаємо підтвердження. Наступні наявні ознаки підтвердять ваші підозри.

Коли співбесіду можна вважати проваленою?

Час відведений на співбесіду може казати сам за себе. Дуже часто работодавці всередньому відводять пів години на зустріч. Якщо співбесіда закінчується дуже швидко, це може говорити лише про те, що роботодавець отримав всі зацікавлені ним відповіді та навіть прийняв рішення щодо вашої особи, найчастіше це відмова. Якщо співбесіда затягується бильше ніж на півгодини, це також не завжди добре. Можливо, де-які моменти роботодавцю були незрозумілі для нього, і йому приходилось підбиратися до них досить довго.

Звісно, співбесіду можна вважати проваленою, якщо рроботодавець у кінці зустрічі сам каже про те, що ваша кандидатура не підходить.

Співбесіду можна вважати проваленою, якщо роботодавець довго розказує про себе, а про вас майже нічого не питає. Так само і зі сторони здобувача, якщо він нічого не пітає про компанію, це каже про те, що він і не зацікавлений в її діяльності.

Якщо ви не впевнені щодо пройденої співбесіди з якимось роботодавцем, ви можете спробувати наступні способи розвідати результат зустрічі. Наприклад, написати імейл, в якому подякуєте за пойдену співбесіду, і про те що ви згадали ще одну цікаву вашу роботу або кейс, який забули позначити у резюме чи забули вказати на співбесіді. Ви також можете подзонити роботодавцю і спитати щодо власної особи, бо вам поступають нові запрошення, а ви очікуєте відповіді ще від цього роботодавця і зацікавлені його вакансією.

Читайте также

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 Февраль, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 Февраль, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 Январь, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 Январь, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


↑ Наверх