RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Личные качества на работе
  5. Підготовка до публічних виступів на роботі

Підготовка до публічних виступів на роботі

15.09.2019 1135Автор: Лоліта Платошкіна
Підготовка до публічних виступів на роботі

Підготовка до публічних виступів на роботі

15.09.2019     1135Автор: 

Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

Як підготуватися до публічного виступу на роботі?

Публічний виступ в будь-якій сфері діяльності - ораторське мистецтво, якому необхідно навчатися. Кожний виступаючий зіткається з новими незвичним для нього умовами - виступ перед десятками чи сотнями слухачів, монологічна доповідь на відповідну тему близько 10-15 хвилин та ще й необхідність встановлення контакту з аудиторією. Досить складні завдання за такий маленький проміжок часу, тож необхідно готуватися.

Підготовка до публічного виступу на роботі включає в себе декілька етапів:

  • визначення теми і мети виступу,
  • відбір матеріалу,
  • оцінка аудиторії та її потреб,
  • визначення типів впливу на конкретну аудиторію,
  • створення виступу,
  • репетиція та відпрацювання.

До публічного виступу необхідно готуватися серйозно. Можна підготувати текст промови, але неможливо підготуватися до реакції слухачів. Так само вплинути на результат виступу може навіть аудиторне розміщення слухачів в залі. Уявіть тільки, що багатьом слухачам було вас невидно, будьте впевнені, що і виступ ваш вони навряд запам’ятають.

Найскладнішим під час публічного виступу - встановлення контакту з аудиторією. Зробити це можливо, підтримуючи зворотний зв’язок. Для цього потрібно вільно володіти промовою, вчасно та влучно задавати питання та вміти вхоплювати їх реакції. Аудиторія майже завжди візуально оцінює виступаючого: його одяг, жести, міміку, емоційність. Тому, якщо хочете завоювати увагу аудиторії, враховуйте і це.

Успіху вам у підготовці до публічних виступів!


Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх