RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Статьи
  5. Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

15.04.2022 661Автор: Лоліта Платошкіна
Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

15.04.2022     661Автор: 

Під час війни пошуки роботи дорівнюються випробуванням долі. І це саме так, адже біржа праці потерпає від нескінченних запитів здобувачів-переселенців з інших міст, де ведуться активні бойові дії, багато компаній трансформували свій бізнес чи стали займатися волонтерством, крім цього війна досі продовжується. Нове воєнне положення примушує до нестандартних пошуків, нестандартних ідей і сміливості. Таким чином підліток з Кривого Рогу Тимофій Карч не тільки знайшов підробітку, але й став зіркою мережі.

В пошуці роботи під час війни

Тимофій Карч переїхав в Польщу, як тільки розпочались воєнні дії, де продовжив вчитися в школі. Його батьки залишилися в Україні без роботи, тому хлопець вирішився на відчайдушний вчинок - знайти в Польщі підроботку. Через вік пошуки роботи закінчувались невдачею, і він вирішив спробувати написати допис в соцмережі Facebook про те, що шукає підробіток, що готовий виконувати кожний день. Його метою стала допомога рідним, які залишилися в скрутному становищі. Тому він просто описав свої уміння: згадав і про спортивні секції, в які ходив раніше, про фізичну виносливість, про допитливість та цікавість декількома мовами, про важливе на сьогодні вміння - бажання вчитися та розвиватися. Неймовірно, але його допис перепостили понад дві тисячі користувачів, а відгукнулися сотні небайдужих людей. Порада з батьками допомогла вибрати найбільш зручну вакансію для підлітка. Роботу він знайшов у тому самому місті, де тимчасово проживає. Він працює у людей на городі – це найреальніше, не потребує переїздів, він зараз у безпеці, ходить до школи і має кишенькові гроші. До речі, пропозицій справді назбиралось достатньо, серед яких були: робота в модельному бізнесі, робота в літньому таборі, жити у Вроцлаві в сім’ї, переїзд в інші країни, а волонтерські організації допомогли фінансово. 

До речі, психологи також високо оцінюють бажання підлітків працювати та допомагати батькам фінансово. Ранній підробіток розвиває у підлітків впевненість, стресостійкість та здатність вирішувати важкі завдання. А ще дитина має можливість навчитися цінувати зароблені гроші та надалі не витрачатиме їх необдумано. Якщо батьки не проти, а дитина справді готова працювати, тоді необхідно маленькому здобувачу шукати на рекрутингових сайтах пропозиції для студентів чи підлітків. Найбільш поширені вакансії для підлітків на ринку праці: промоутер, продавець або його помічник, офіціант, прибиральник або розклеювач оголошень. За таку роботу підліток має можливість отримати від 25 до 300 гривень на день.

Наразі підлітки також хочуть бути корисними для своїх батьків та сімей, проте не слід забувати, що головна їх вікова відповідальність - навчання. Хочемо нагадати, що випускники 2021-2022 навчального року звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Вступ до закладів вищої освіти цього року буде без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування. Читайте докладно про це в статті “ЗНО, ДПА, єдиний вступний іспит, єдине фахове вступне випробування у 2022-му скасовано”.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх