У цій статті продовжуємо розмовляти про український стендап, а саме – про наших чарівних комікес, виступи яких ви можете переглянути на YouTube. Відпочиваємо і заряджаємося від них позитивних настроєм, бо розкисати нам тут, у тилу, категорично не можна.
Ви, напевно, пам’ятаєте блискучий виступ Лєри на шоу «Розсміши коміка», коли вона одними лиш жартами про свою багатодітну сім’ю виграла 50 тисяч гривень? Так розпочалася її стендап-кар’єра, яка продовжується й донині. Лєра Мандзюк – одна з найвідоміших комікес України, і портал з працевлаштування Jobs.ua бажає їй і надалі збирати повні зали. Звичайно, якщо Лєра надумає завершити свою стендап-кар’єру, вона завжди може завітати на наш портал у пошуках цікавої для себе вакансії. Жартуємо, звісно: нехай її кар’єра комікеси не збавляє оборотів, поки вона сама цього не захоче.
Лєра частенько з’являється в гостях у хлопців з «Культурної оборони», які ведуть стріми з львівського стендап-клубу CULT (в одній з попередніх статей ми згадували про цю чудову ініціативу). Можна сказати, що вона непогано прописалася на їхніх ефірах, і це ще одна причина, щоб почастіше зазирати на їхні стріми. І задонатити в прямому ефірі на потреби наших ЗСУ, підкріпивши свій донат дотепним жартом (звісно, якщо маєте таку можливість).
«Якби я хотіла на Великдень виглядати як шльондра, то вдягнулася б у костюм Угорщини».
Як бачите, Юля – ввічлива, культурна і дотепна дівчина. І дійсно, її виступи – чудові зразки культурного, інтелектуального стендапу (хоча лайливі слова у неї теж проскакують, але з її вуст вони звучать так ніжно і медово, що це й лайкою складно назвати). Юля родом з Тернополя, тому полюбляє пожартувати про щось з питомо галицьким колоритом. Побажаємо їй, щоб вміння жартувати ніколи її не покидало.
Наша наступна комікеса тримається на сцені досить впевнено і сміливо, ніби народилася з мікрофоном у руках. Дивлячись її виступи, з перших хвилин починаєш відчувати, скільки енергетики в її жартах. Так, її манера висловлювання – не для делікатних вушок, але не забуваємо, що ми говоримо про стендап, який завжди відзначався свободою та сміливістю висловлюватися так, як хочеш саме ти. Тому побажаємо Роксані, щоб вона ніколи не втратила свого власного голосу. І сміливості говорити так, як хочеться саме їй.
«Привіт, я Аня, мені вісімнадцять… а моїм грудям тринадцять».
У своїх виступах Анна Фурсачік не боїться жартувати над своєю картавістю чи маленькими грудьми. Взагалі-то, це відомий психологічний трюк – проговорювати вголос перед іншими людьми свої вади та комплекси, щоб у такий спосіб позбуватися їх. Або, принаймні, поменше звертати на них увагу, поменше зациклюватися на негативі, а концентруватися натомість на чомусь хорошому. Схоже, Анна чудово це розуміє і користується цим знанням на повну. І їй варто поаплодувати як мінімум за її сміливість та безстрашність. Побажаємо їй, щоб і надалі так було.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.