Друзі – не роботою єдиною, чи не так? Відпочивати теж потрібно. І якщо ви полюбляєте переглянути на вихідних Дудя чи інших російських ютуберів – чи не час позбуватися цієї звички? Тим паче, в останні роки з’явилося чимало якісного україномовного контенту. Враховуючи це, Jobs.ua пропонує вашій увазі найцікавіші українські YouTube-канали, щоб відпочити на вихідних від роботи та зарядитися бадьорим настроєм в цей нелегкий час.
А саме їхній проєкт «Культурна оборона». Це вечірні розважальні стріми українських коміків, деякі з яких вже відомі широкому загалу (Роман Щербан, Вадим Дзюнько). Хлопці запрошують на стріми гостей, з якими обговорюють новини, жартують та збирають гроші на потреби ЗСУ та переселенців. Що цікаво, їхні стріми відбуваються в львівському камеді-клабі CULT, який водночас є бомбосховищем. Тому їхні гості та відвідувачі можуть не переживати через повітряні тривоги.
Ще один цікавий момент – смішні та дотепні донати, які повеселять глядачів стріму не менше, ніж влучні зауваження Романа Щербаня чи репліки Вадима Дзюнька. До речі, на цьому YouTube-каналі представлено багато стендапів наших вітчизняних коміків, тож вам буде чим зайнятися на вихідних. Якщо ви, звісно, любите відпочивати за переглядом розважального контенту.
Антигуманістичні стріми від Телебачення Торонто особливо запам’яталися українським глядачам в перші тижні війни. Поки Майкл Щур захищає країну на фронті, його колеги по творчому ремеслу Макс Щербина, Олександра Гонтар і вся команда ТТ розважають українців в тилу і не дають розклеїтися морально. До речі, кількість підписників Телебачення Торонто сягнула 613-ти тисяч, а для українського сегменту YouTube – це чимала цифра. Що також свідчить про високу якість їхнього контенту.
Рівнянин Віталік Гордієнко нещодавно стрімко ввірвався в тренди українського ютубу із прекрасно знятим та змонтованим 60-хвилинним відео на тему «Україна в російських фільмах». Його відеорозвідка чудово ілюструє, як росіянам за допомогою кінематографу путінська влада промивала мозок, формувала образ недолугих українців та прищеплювала ненависть до нашого народу. Відео швидко набрало популярність – за місяць кількість переглядів сягнула майже 2 млн. Тому радимо, якщо досі не бачили.
Шкробинець Олексій Вікторович, більше знаний ютуб-спільноті під ніком Тайлер Андерсон, теж стабільно радує цікавим розважальним контентом. У своїх роликах він обговорює новини з усього світу, стібеться над сусідоньками та радить до перегляду гарні українські та зарубіжні фільми. Цікава подача з незмінним привітанням «Привіт, мої улюблені людини!» полюбилася аж 227 тис. користувачів. Безперечно, полюбиться і вам.
Ютуб-канал Раґулівни (вона ж Микитенко Тетяна Олексіївна) – це багато емоцій, історичних розвідок та аналіз сучасних подій, пропущений через призму світогляду української патріотки. Раґулівна полюбляє досліджувати наймерзенніші куточки «русскава міра» і розвінчувати міфи російської пропаганди. Долучайтеся до 167 тис. шанувальників, адже пані Тетяна не дасть заскучати. Свої стріми, як правило, вона запускає пізно ввечері, тому чимало глядачів люблять дивитися її перед сном. Можливо, полюбите і ви?..
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.