RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Питання, що розчарують роботодавця

Питання, що розчарують роботодавця

7.01.2020 662Автор: Лоліта Платошкіна
Питання, що розчарують роботодавця

Питання, що розчарують роботодавця

7.01.2020     662Автор: 

Результативність співбесіди на пряму залежить від схильності обох сторін та позитивному перебігу спілкування між ними. Здобувач і сам може відчути чи з’вявився цей зв’язок між ним та роботодавцем. Зробити це можна, будучи активними, зацікавленими, а для цього задавати влучні та правильні питання на співбесіді. І ставлячи питання роботодавцю чи HR-менеджеру, треба також мати почуття такту, бо можете розчарувати його. Якщо ви за собою помітили, що у нестандартних ситуаціях ви можете ставити безглузді питання, то, можливо, для вас стане виходом й справді ні про що не питати.

Які питання не ставити роботодавцю?

Ні для кого не секрет, що питання, які ви задаєте співрозмовнику багато чого говорять саме про вас. Наприклад, що саме вас цікавить, що мотивує, чим ви живете, а також розкривають особисті ваші якості. Якщо на співбесіді ви станете питати про те, чим компанія займається, то роботодавець може сприйняти це як неповагу до нього, бо здобувач не спромігся в інтернеті відшукати компанію, та дізнатися її сферу діяльності. І це справній фейл для здобувача, який щойно розпочав співбесіду, а негативне відношення роботодавця вже з’явилось. Це досить часто дратує роботодавців. А ось питання: «Чи дуже важкі в мене обов’язки» затвердить за вами стереотип лінивого здобувача. Замініть його на інше більш конкретне питання: «Опишіть, будь ласка, мої обов’язки на посаді», і у роботодавця не виникне зайвої негативної думки про вас. Досить просто можете накликати враження роботодавця, що вам є що приховувати, якщо на співбесіди, ви задаєте наступні питання: «Чи подаєте ви запит на минулі місця роботи», «Чи перевіряєте ви соціальні мережі здобувачів», «Чи доведеться мені проходити тести чи складати тестові завдання». Навіть, якщо ви запитаєте, не всі роботодавці можуть прямо на них відповісти, бо саме вони мають цілі перевірити незаплановано ці джерела чи вашу професійність. Ставлячи певні питання, ви можете створити навколо себе враження вередливої людини: «Чого у вас так голосливо», «Як відноситесь до запізнень», «Чи можу я собі замовити чи вибрати комп’ютер, що відповідає моїм запитам», «Чи можна йти раніше до дому, якщо робота виконана» та інші.

Будьте уважними, ставлячи питання роботодавцю на співбесіді.


Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх