UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Питання, що розчарують роботодавця

Питання, що розчарують роботодавця

7.01.2020 655Автор: Лоліта Платошкіна
Питання, що розчарують роботодавця

Питання, що розчарують роботодавця

7.01.2020     655Автор: 

Результативність співбесіди на пряму залежить від схильності обох сторін та позитивному перебігу спілкування між ними. Здобувач і сам може відчути чи з’вявився цей зв’язок між ним та роботодавцем. Зробити це можна, будучи активними, зацікавленими, а для цього задавати влучні та правильні питання на співбесіді. І ставлячи питання роботодавцю чи HR-менеджеру, треба також мати почуття такту, бо можете розчарувати його. Якщо ви за собою помітили, що у нестандартних ситуаціях ви можете ставити безглузді питання, то, можливо, для вас стане виходом й справді ні про що не питати.

Які питання не ставити роботодавцю?

Ні для кого не секрет, що питання, які ви задаєте співрозмовнику багато чого говорять саме про вас. Наприклад, що саме вас цікавить, що мотивує, чим ви живете, а також розкривають особисті ваші якості. Якщо на співбесіді ви станете питати про те, чим компанія займається, то роботодавець може сприйняти це як неповагу до нього, бо здобувач не спромігся в інтернеті відшукати компанію, та дізнатися її сферу діяльності. І це справній фейл для здобувача, який щойно розпочав співбесіду, а негативне відношення роботодавця вже з’явилось. Це досить часто дратує роботодавців. А ось питання: «Чи дуже важкі в мене обов’язки» затвердить за вами стереотип лінивого здобувача. Замініть його на інше більш конкретне питання: «Опишіть, будь ласка, мої обов’язки на посаді», і у роботодавця не виникне зайвої негативної думки про вас. Досить просто можете накликати враження роботодавця, що вам є що приховувати, якщо на співбесіди, ви задаєте наступні питання: «Чи подаєте ви запит на минулі місця роботи», «Чи перевіряєте ви соціальні мережі здобувачів», «Чи доведеться мені проходити тести чи складати тестові завдання». Навіть, якщо ви запитаєте, не всі роботодавці можуть прямо на них відповісти, бо саме вони мають цілі перевірити незаплановано ці джерела чи вашу професійність. Ставлячи певні питання, ви можете створити навколо себе враження вередливої людини: «Чого у вас так голосливо», «Як відноситесь до запізнень», «Чи можу я собі замовити чи вибрати комп’ютер, що відповідає моїм запитам», «Чи можна йти раніше до дому, якщо робота виконана» та інші.

Будьте уважними, ставлячи питання роботодавцю на співбесіді.


Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору