RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

26.09.2022 295
Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

26.09.2022     295

Відчуваєте, що ваші щоденні справи більше нагадують хаотичну мішанину з дій та вчинків, ніж певну упорядковану систему? Можливо, це відбувається через те, що ви не приділяєте уваги щоденному плануванню справ. А щоб день був прожитий ефективно, варто заздалегідь спланувати його. І краще це робити на світанку.

Розглянемо разом із Jobs.ua, чому планувати справи краще на початку нового дня.

Зосередитися в рази легше

Коли ви прокидаєтеся після шостої, в цей час місто ще спить. Або лише прокидається. В будь-якому разі, що у вашому помешканні, що за вікном – ще досить спокійна атмосфера, без галасу та метушні. А в таких умовах значно легше зосередитися. Тож ви матимете трохи часу для себе, щоб у спокої і тиші розпланувати, що плануєте сьогодні зробити.

Що робити, коли вам непросто розпочинати планування справ одразу після пробудження? Звичайно ж, на допомогу прийде кількахвилинна руханка. Вмикайте улюблену музику і приділіть час нескладним вправам – присіданню та загальній розминці, наприклад.

Це ідеальний час для роздумів та планування

Особливо, якщо ви добре виспалися. Саме час запускати роботу мозку, щоб не лише налаштуватися на новий робочий день, а й правильно розпланувати його. Привчайте мозок до ранкового планування справ, і ви завжди матимете ефективний день, навіть якщо зараз на календарі – осінь чи зима, і ранки вже не такі ясні, чисті та прозорі, як влітку. Проте в осінніх світанках теж є певна магія, чи не так?

Ваш ранок вільний від роботи чи інших справ

Вранці ще добре планувати справи через те, що ви знаєте напевно, що вас ніхто не потурбує. Ні начальство, ні друзі не телефонуватимуть в такий ранній час, хіба трапиться щось надзвичайне. А оскільки це малоймовірно, ваш мозок не перейматиметься такими питаннями та займеться значно кориснішим заняттям: власне, плануванням. Це ж насправді зовсім нескладно – приділити хвилин десять, не більше, щоб розпланувати свій день заледве не по годинам.

Комбінуйте планування з приготуванням

Підсмажуючи яєчню і тости, готуючи каву чи бутерброди, теж можна якщо не повністю, то, принаймні, розпланувати частину справ на цей день. Поєднати ці справи, тобто приготування та планування, цілком реально, особливо якщо ви тримаєте під рукою свій щоденний нотаток чи відкрили daily planner на смартфоні.

Ранкове повітря

Ранкове повітря завжди свіжіше і чистіше, ніж вдень. А якість повітря навколо вас – в оселі, в місті, на роботі – теж впливає на роботу мозку. Це важливий фактор, і скидати його з рахунків не варто. Тож під час ранкового планування справ ви маєте також можливість підзарядитися ранковим повітрям.

Як правило, настрій вранці теж кращий

Особливо якщо ви прокинулися без поспіху, і без паніки та зайвих нервів беретеся до ранкових процедур. Такий настрій і поведінка дозволять вам розпланувати навіть найскладніший день. А потім, звісно, виконати все заплановане. Тож не забувайте висипатися і в ідеалі прокидатися щодня в той самий час. Тоді і справи плануватимуться легко, і виконуватимуться теж без особливих труднощів.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх