Відчуваєте, що ваші щоденні справи більше нагадують хаотичну мішанину з дій та вчинків, ніж певну упорядковану систему? Можливо, це відбувається через те, що ви не приділяєте уваги щоденному плануванню справ. А щоб день був прожитий ефективно, варто заздалегідь спланувати його. І краще це робити на світанку.
Розглянемо разом із Jobs.ua, чому планувати справи краще на початку нового дня.
Коли ви прокидаєтеся після шостої, в цей час місто ще спить. Або лише прокидається. В будь-якому разі, що у вашому помешканні, що за вікном – ще досить спокійна атмосфера, без галасу та метушні. А в таких умовах значно легше зосередитися. Тож ви матимете трохи часу для себе, щоб у спокої і тиші розпланувати, що плануєте сьогодні зробити.
Що робити, коли вам непросто розпочинати планування справ одразу після пробудження? Звичайно ж, на допомогу прийде кількахвилинна руханка. Вмикайте улюблену музику і приділіть час нескладним вправам – присіданню та загальній розминці, наприклад.
Особливо, якщо ви добре виспалися. Саме час запускати роботу мозку, щоб не лише налаштуватися на новий робочий день, а й правильно розпланувати його. Привчайте мозок до ранкового планування справ, і ви завжди матимете ефективний день, навіть якщо зараз на календарі – осінь чи зима, і ранки вже не такі ясні, чисті та прозорі, як влітку. Проте в осінніх світанках теж є певна магія, чи не так?
Вранці ще добре планувати справи через те, що ви знаєте напевно, що вас ніхто не потурбує. Ні начальство, ні друзі не телефонуватимуть в такий ранній час, хіба трапиться щось надзвичайне. А оскільки це малоймовірно, ваш мозок не перейматиметься такими питаннями та займеться значно кориснішим заняттям: власне, плануванням. Це ж насправді зовсім нескладно – приділити хвилин десять, не більше, щоб розпланувати свій день заледве не по годинам.
Підсмажуючи яєчню і тости, готуючи каву чи бутерброди, теж можна якщо не повністю, то, принаймні, розпланувати частину справ на цей день. Поєднати ці справи, тобто приготування та планування, цілком реально, особливо якщо ви тримаєте під рукою свій щоденний нотаток чи відкрили daily planner на смартфоні.
Ранкове повітря завжди свіжіше і чистіше, ніж вдень. А якість повітря навколо вас – в оселі, в місті, на роботі – теж впливає на роботу мозку. Це важливий фактор, і скидати його з рахунків не варто. Тож під час ранкового планування справ ви маєте також можливість підзарядитися ранковим повітрям.
Особливо якщо ви прокинулися без поспіху, і без паніки та зайвих нервів беретеся до ранкових процедур. Такий настрій і поведінка дозволять вам розпланувати навіть найскладніший день. А потім, звісно, виконати все заплановане. Тож не забувайте висипатися і в ідеалі прокидатися щодня в той самий час. Тоді і справи плануватимуться легко, і виконуватимуться теж без особливих труднощів.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.