UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

26.09.2022 285
Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

Плануємо справи на світанку – переваги такого підходу

26.09.2022     285

Відчуваєте, що ваші щоденні справи більше нагадують хаотичну мішанину з дій та вчинків, ніж певну упорядковану систему? Можливо, це відбувається через те, що ви не приділяєте уваги щоденному плануванню справ. А щоб день був прожитий ефективно, варто заздалегідь спланувати його. І краще це робити на світанку.

Розглянемо разом із Jobs.ua, чому планувати справи краще на початку нового дня.

Зосередитися в рази легше

Коли ви прокидаєтеся після шостої, в цей час місто ще спить. Або лише прокидається. В будь-якому разі, що у вашому помешканні, що за вікном – ще досить спокійна атмосфера, без галасу та метушні. А в таких умовах значно легше зосередитися. Тож ви матимете трохи часу для себе, щоб у спокої і тиші розпланувати, що плануєте сьогодні зробити.

Що робити, коли вам непросто розпочинати планування справ одразу після пробудження? Звичайно ж, на допомогу прийде кількахвилинна руханка. Вмикайте улюблену музику і приділіть час нескладним вправам – присіданню та загальній розминці, наприклад.

Це ідеальний час для роздумів та планування

Особливо, якщо ви добре виспалися. Саме час запускати роботу мозку, щоб не лише налаштуватися на новий робочий день, а й правильно розпланувати його. Привчайте мозок до ранкового планування справ, і ви завжди матимете ефективний день, навіть якщо зараз на календарі – осінь чи зима, і ранки вже не такі ясні, чисті та прозорі, як влітку. Проте в осінніх світанках теж є певна магія, чи не так?

Ваш ранок вільний від роботи чи інших справ

Вранці ще добре планувати справи через те, що ви знаєте напевно, що вас ніхто не потурбує. Ні начальство, ні друзі не телефонуватимуть в такий ранній час, хіба трапиться щось надзвичайне. А оскільки це малоймовірно, ваш мозок не перейматиметься такими питаннями та займеться значно кориснішим заняттям: власне, плануванням. Це ж насправді зовсім нескладно – приділити хвилин десять, не більше, щоб розпланувати свій день заледве не по годинам.

Комбінуйте планування з приготуванням

Підсмажуючи яєчню і тости, готуючи каву чи бутерброди, теж можна якщо не повністю, то, принаймні, розпланувати частину справ на цей день. Поєднати ці справи, тобто приготування та планування, цілком реально, особливо якщо ви тримаєте під рукою свій щоденний нотаток чи відкрили daily planner на смартфоні.

Ранкове повітря

Ранкове повітря завжди свіжіше і чистіше, ніж вдень. А якість повітря навколо вас – в оселі, в місті, на роботі – теж впливає на роботу мозку. Це важливий фактор, і скидати його з рахунків не варто. Тож під час ранкового планування справ ви маєте також можливість підзарядитися ранковим повітрям.

Як правило, настрій вранці теж кращий

Особливо якщо ви прокинулися без поспіху, і без паніки та зайвих нервів беретеся до ранкових процедур. Такий настрій і поведінка дозволять вам розпланувати навіть найскладніший день. А потім, звісно, виконати все заплановане. Тож не забувайте висипатися і в ідеалі прокидатися щодня в той самий час. Тоді і справи плануватимуться легко, і виконуватимуться теж без особливих труднощів.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору