Ми всі не випускаємо мобільні телефони з рук. То чому б не використати їх у власному навчанні і особистісному зростанні, правильно? Давайте разом з Jobs.ua розглянемо це питання детальніше.
Ви не обмежені нічим. Хіба що повільним чи глючним інтернетом, але хіба це проблема в Україні? Якщо не 4G, то вай-фай в кав’ярнях, навчальних закладах, на роботі – та будь-де! Тому організації, які розуміють ці моменти і активно використовують мобільне навчання в щоденній практиці, виграють перед тими компаніями, які ігнорують цей чудовий вид навчання.
В чому полягає основна концепція такого виду навчання? По-перше, це навчання на ходу, і в цьому полягає його унікальність. Ви маєте доступ до навчальних матеріалів будь-де і будь-коли. Ви можете з колегами спільно вирішувати групові проекти, навіть перебуваючи на значній відстані від них, і навіть початитись із викладачем в позаробочий для себе час. Зручно, чи не так?
Давайте виділимо всі наявні плюси мобільного навчання.
Ви самі обираєте, за допомогою якого способу ви будете отримувати навчальну інформацію. Комусь краще підійде візуальна інформація (інфограми, відеолекції і т.д.) – і таких більшість, але комусь буде зручніше взаємодіяти з аудіокнигою чи навчальними підкастами. І це дуже важливий момент, адже обмежень тут по факту ніяких, і на перший план виходить не те, яким чином ви отримаєте навчальний матеріал, а наскільки якісно і швидко ви його засвоїте.
Смартфон чи планшет + вихід в інтернет = можливість покращувати свої навички і вивчати нову інформацію в будь-якій точці земної кулі;
Тим паче, що багато навчальних програм чи підкастів – безкоштовні, але навіть якщо доведеться заплатити певні кошти, то ці суми будуть в рази менші, ніж стандартне навчання.
Це означає, що доступ до одних і тих самих матеріалів можуть отримати всі охочі з будь-якого куточку світу. І в цьому вбачаємо великий плюс до компаній, які наймають працівників навіть з інших континентів. Який у цьому виграш? Не потрібно витрачати кошти на перельоти, оренду офісів і житлової площі.
Що в процесі навчання молодого покоління, що в навчанні вже дорослих людей – ігровий елемент відіграє важливу роль. Нам цікавіше навчатися, проходячи квести і вирішуючи каверзні завданнячка, ніж слухати занудні лекції і відвідувати семінари, які викликають більше стресу, ніж бажання вчитися.
І сам елемент гейміфікації – доволі гнучка річ. Тут вам і головоломки з вікторинами, і квести чи сторітеллінг, чи інші цікаві ігрові елементи. Це дуже важливо особливо для молодого покоління, які виростають із телефонами в руках і фактично життя не мислять не лише без нього, а й без численних мобільних ігрових додатків. То чому б навчальним додаткам не підлаштуватися під цей момент?
Вибір контенту – величезний. І з кожним днем його стає все більше. І це не може не радувати, адже для людей, які полюбляють вчитися і розвиватися, мобільне навчання дає колосальні можливості. А що стосується перевірки знань, ви можете протестувати здобуті знання за допомогою різних тестів, задач і т.д. Хіба це не чудово?
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?