RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Обучение, аттестация персонала
  5. Плюси мобільних технологій в навчанні

Плюси мобільних технологій в навчанні

26.07.2021 555
Плюси мобільних технологій в навчанні

Плюси мобільних технологій в навчанні

26.07.2021     555

Ми всі не випускаємо мобільні телефони з рук. То чому б не використати їх у власному навчанні і особистісному зростанні, правильно? Давайте разом з Jobs.ua розглянемо це питання детальніше.

Чому це зручно?

Ви не обмежені нічим. Хіба що повільним чи глючним інтернетом, але хіба це проблема в Україні? Якщо не 4G, то вай-фай в кав’ярнях, навчальних закладах, на роботі – та будь-де! Тому організації, які розуміють ці моменти і активно використовують мобільне навчання в щоденній практиці, виграють перед тими компаніями, які ігнорують цей чудовий вид навчання.

В чому полягає основна концепція такого виду навчання? По-перше, це навчання на ходу, і в цьому полягає його унікальність. Ви маєте доступ до навчальних матеріалів будь-де і будь-коли. Ви можете з колегами спільно вирішувати групові проекти, навіть перебуваючи на значній відстані від них, і навіть початитись із викладачем в позаробочий для себе час. Зручно, чи не так?

Давайте виділимо всі наявні плюси мобільного навчання.

Плюси m-learning

Індивідуальний підхід.

Ви самі обираєте, за допомогою якого способу ви будете отримувати навчальну інформацію. Комусь краще підійде візуальна інформація (інфограми, відеолекції і т.д.) – і таких більшість, але комусь буде зручніше взаємодіяти з аудіокнигою чи навчальними підкастами. І це дуже важливий момент, адже обмежень тут по факту ніяких, і на перший план виходить не те, яким чином ви отримаєте навчальний матеріал, а наскільки якісно і швидко ви його засвоїте.

Доступність.

Смартфон чи планшет + вихід в інтернет = можливість покращувати свої навички і вивчати нову інформацію в будь-якій точці земної кулі;

Тим паче, що багато навчальних програм чи підкастів – безкоштовні, але навіть якщо доведеться заплатити певні кошти, то ці суми будуть в рази менші, ніж стандартне навчання.

Процес масштабування навчання.

Це означає, що доступ до одних і тих самих матеріалів можуть отримати всі охочі з будь-якого куточку світу. І в цьому вбачаємо великий плюс до компаній, які наймають працівників навіть з інших континентів. Який у цьому виграш? Не потрібно витрачати кошти на перельоти, оренду офісів і житлової площі.

Ігровий елемент.

Що в процесі навчання молодого покоління, що в навчанні вже дорослих людей – ігровий елемент відіграє важливу роль. Нам цікавіше навчатися, проходячи квести і вирішуючи каверзні завданнячка, ніж слухати занудні лекції і відвідувати семінари, які викликають більше стресу, ніж бажання вчитися.

І сам елемент гейміфікації – доволі гнучка річ. Тут вам і головоломки з вікторинами, і квести чи сторітеллінг, чи інші цікаві ігрові елементи. Це дуже важливо особливо для молодого покоління, які виростають із телефонами в руках і фактично життя не мислять не лише без нього, а й без численних мобільних ігрових додатків. То чому б навчальним додаткам не підлаштуватися під цей момент?

Перевірка знань і багатство матеріалу.

Вибір контенту – величезний. І з кожним днем його стає все більше. І це не може не радувати, адже для людей, які полюбляють вчитися і розвиватися, мобільне навчання дає колосальні можливості. А що стосується перевірки знань, ви можете протестувати здобуті знання за допомогою різних тестів, задач і т.д. Хіба це не чудово?

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх