Український уряд впевнений, що за два роки, заробітні платні українців гарантовано суттєво зростуть.
За даними Jobs.ua, прем’єр Гройсман у ефірі одного з вітчизняних телевізійних каналів, запевнив у тому, що темпи та тенденції зростання економіки України, прогнозовано дозволять за цей період вдвічі збільшити мінімальну заробітну платню.
Пан Гройсман впевнений, що подвоювання показників «мінімалки», має вплинути на суми реальних зарплат, які отримують українці. Досягти розміру вітчизняної мінімальної зарплатні у еквіваленті 300 умовних одиниць (за сучасним курсом), економіка країни може завдяки правильним інвестуванням та радикальної детінізації бізнесу.
Нагадаємо, що з 1 липня буде підвищений показник прожиткового мінімуму. Ці зміни торкнуться усіх вікових категорій наших громадян.
Це, черговий запланований крок реформ, призначених до покращення ситуації на ринку праці України. Звичайно, саме номінальне (офіційне) підвищення таких показників, як мінімальна заробітна платня, впливає на підвищення здобутків пересічних працюючих громадян, певною мірою.
Задля отримання заробітків, нарахування яких базується на затверджених законом показниках, працівник має бути, по-перше, офіційно працевлаштованим. А, як відомо, неофіційно працюючи люди, що отримують не обліковану зарплатню та зволікають внесення податків до бюджету країни – один з головних викликів у налаштуванні правильної роботи ринку праці країни.
Останні роки були відмічені дієвими змінами у напрямку детінізації ринку праці та «вибілювання» заробітних плат українців. При цьому, у таких питаннях, як офіційне працевлаштування та нарахування зарплат, залишається ціла низка схем, які використовують ті роботодавці, що намагаються зволікати від податків, які під час таких процесів, мають бути сплачені, згідно з законами України.
Звичка отримати «тут й зараз» реальні гроші, якими не треба «ділитися» із державою та які можуть бути більшими, ніж у випадках їх офіційного отримання, ще «губить» багатьох працьовитих українців. Мовчки підтримуючи такі дії, «сірі» працівники сприяють витримці шахрайських схем, завдяки яким, багато ефективних заходів щодо покращення економічної ситуації у країні, навіть не починають повноцінно функціонувати.
Тому, мінімалка- еквівалент 300 умовних одиниць – це, звісно, гарний знак. Але, справжній ефект таких збільшень можливий тільки у випадках, коли усі інститути ринку праці та його учасники намагаються протидіяти незаконним працевлаштуванням та заробітним платням. Коли цей процес досягне потрібного рівня прозорості та розуміння його переваг народом країни, такі актуальні сьогодні питання, як пенсії чи зростання відтоку кадрів з країни, закриються самостійно й дуже швидко.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.