RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Позбавляємося від стресу на роботі за допомогою паперу і ручки

Позбавляємося від стресу на роботі за допомогою паперу і ручки

17.10.2022 298
Позбавляємося від стресу на роботі за допомогою паперу і ручки

Позбавляємося від стресу на роботі за допомогою паперу і ручки

17.10.2022     298

Проблема стресу на робочому місці стала ще актуальнішою під час війни, ніж до того. А останні роки, не забуваємо, теж потріпали нам нерви (хоча в порівнянні з війною це ніщо). То як позбавитися від гніву та злості на роботі, та ще й екологічно, щоб без алкоголю, сварок і конфліктів? Це можна зробити за допомогою паперу і ручки. З деталями цієї методики портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує ознайомитися нижче.

Перш ніж відмовлятися – спробуйте

На перший погляд ця порада видасться вам досить банальною і не вартою увагу. Але не відмовляйтеся зопалу, спершу спробуйте. І пробувати потрібно саме тоді, коли відчуваєте, що злість, негатив та інші неприємні відчуття готові виплеснутися на оточуючих вас людей: колег, друзів чи просто випадкових людей, яким не пощастило опинитися поруч. Або навіть клієнтів, а втрата кожного клієнта в наш час – це нерозумно і нераціонально. Отже, берете декілька листків А4, берете олівця чи ручку – і вивантажуєте всю свою ненависть туди. Важливо не зупинятися, поки не «випишете» всю свою злість.

Мабуть, ви вже готові махнути рукою і забути про цю чудову пораду. Мовляв, нема часу займатися подібними дурницями. Але весь секрет полягає в тому, що ви пишете все що завгодно, не вибираючи слова і вирази, і це сприяє ще більший розрядці. Наприклад, можете писати щось на зразок: «Як же мене дістали ці кляті *** іранські мопеди, як мене дістав цей кремлівський *** дід, все життя через вас іде шкереберть!». І далі, і тому подібне. Хочете писати найгірші слова, які тільки знаєте – пишіть. Ця методика саме це й передбачає – щоб ці погані слова дісталися листкам паперу, а не були сказані в очі близьким людям, колегам, начальству. Щоб потім не довелося перепрошувати за зопалу сказане (чи навіть зроблене); а такі ситуації, не забуваємо, це додатковий стрес на додачу до всього іншого стресу, який відчувають зараз українці.

Чому це не марна трата часу?

Давайте розберемося, чому це не марнування вашого часу, радше навпаки. Гадаєте, витратити десять чи навіть п’ятнадцять хвилин на подібне «розвантаження» – це багато і воно того не вартує? А що, якщо в такі моменти ви скажете чи зробите щось таке, про що потім доведеться пошкодувати? І в результаті на вибачення та нерви згається значно більше часу.

Дудлінг як заміна лайливим словам і прокльонам

Яка альтернатива прокльонам та лайці на адресу кремля і всіх тих паскудних створінь, які розв’язали війну проти нашої країни? Спробуйте пригасити свої емоції за допомогою дудлінгу, механічного малювання закарлючок. Зазвичай дудлінг рекомендується як чудовий спосіб підвищення концентрації та уваги, для творчого натхнення та креативності. Але які часи – така й креативність. А не хочете виписувати закарлючки і маєте хист до малювання – вкривайте листки малюнками, і тут теж можете не вибирати, як-то кажуть, «слова».

Словом, терапевтичний ефект від таких занять гарантований. Спробуйте цей екологічний метод розрядки від негативу, і якщо він вам реально допоможе – обов’язково поділіться з друзями та колегами.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх