Проблема стресу на робочому місці стала ще актуальнішою під час війни, ніж до того. А останні роки, не забуваємо, теж потріпали нам нерви (хоча в порівнянні з війною це ніщо). То як позбавитися від гніву та злості на роботі, та ще й екологічно, щоб без алкоголю, сварок і конфліктів? Це можна зробити за допомогою паперу і ручки. З деталями цієї методики портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує ознайомитися нижче.
На перший погляд ця порада видасться вам досить банальною і не вартою увагу. Але не відмовляйтеся зопалу, спершу спробуйте. І пробувати потрібно саме тоді, коли відчуваєте, що злість, негатив та інші неприємні відчуття готові виплеснутися на оточуючих вас людей: колег, друзів чи просто випадкових людей, яким не пощастило опинитися поруч. Або навіть клієнтів, а втрата кожного клієнта в наш час – це нерозумно і нераціонально. Отже, берете декілька листків А4, берете олівця чи ручку – і вивантажуєте всю свою ненависть туди. Важливо не зупинятися, поки не «випишете» всю свою злість.
Мабуть, ви вже готові махнути рукою і забути про цю чудову пораду. Мовляв, нема часу займатися подібними дурницями. Але весь секрет полягає в тому, що ви пишете все що завгодно, не вибираючи слова і вирази, і це сприяє ще більший розрядці. Наприклад, можете писати щось на зразок: «Як же мене дістали ці кляті *** іранські мопеди, як мене дістав цей кремлівський *** дід, все життя через вас іде шкереберть!». І далі, і тому подібне. Хочете писати найгірші слова, які тільки знаєте – пишіть. Ця методика саме це й передбачає – щоб ці погані слова дісталися листкам паперу, а не були сказані в очі близьким людям, колегам, начальству. Щоб потім не довелося перепрошувати за зопалу сказане (чи навіть зроблене); а такі ситуації, не забуваємо, це додатковий стрес на додачу до всього іншого стресу, який відчувають зараз українці.
Давайте розберемося, чому це не марнування вашого часу, радше навпаки. Гадаєте, витратити десять чи навіть п’ятнадцять хвилин на подібне «розвантаження» – це багато і воно того не вартує? А що, якщо в такі моменти ви скажете чи зробите щось таке, про що потім доведеться пошкодувати? І в результаті на вибачення та нерви згається значно більше часу.
Яка альтернатива прокльонам та лайці на адресу кремля і всіх тих паскудних створінь, які розв’язали війну проти нашої країни? Спробуйте пригасити свої емоції за допомогою дудлінгу, механічного малювання закарлючок. Зазвичай дудлінг рекомендується як чудовий спосіб підвищення концентрації та уваги, для творчого натхнення та креативності. Але які часи – така й креативність. А не хочете виписувати закарлючки і маєте хист до малювання – вкривайте листки малюнками, і тут теж можете не вибирати, як-то кажуть, «слова».
Словом, терапевтичний ефект від таких занять гарантований. Спробуйте цей екологічний метод розрядки від негативу, і якщо він вам реально допоможе – обов’язково поділіться з друзями та колегами.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.