Співбесіда – це реальний стрес. Й тому, немає нічого дивного у тому, що проходячи через це, багато дорослих людей губляться, нервують, роблять прикрі помилки та іншим чином демонструють все, що ніяк не сприяє прийняттю позитивного рішення по кандидатові.
Jobs.ua не радить казати неправду під час такої бесіди, додаючи собі неіснуючих навичок, досвіду та інших плюсів, звичайно, погана й небезпечна справа. У гіршому випадку, вам повірять и візьмуть на роботу, головне, щоб ви впоралися з відповідальністю у справі про знання якої ви просто збрехали.
Але, маючи пересічні та тверді знання, чи вдало навчаючись професії, при чіткому усвідомлюванні свого рівня кваліфікації, можна трохи правильніше розповісти про те, чим ви володієте та донести стандартну інформацію за допомогою, трохи нестандартних вираз.
Наприклад, на популярне запитання «чому ми маємо найняти саме вас», не треба багато говорити та пояснювати але краще впевнено и щиро відповісти що це треба зробити тому. Що раніше ви чудово поралися з такими завданнями. Ще раз: не треба вигадувати. Але, якщо ви мали з напрямком дій справи і розумієтесь на такому труді – подайте це таким чином. Подібне, сприймається набагато краще за усі інші докази того, що ви «зможете».
Говорити про те, що ви підвищували свій рівень кваліфікації у професії можна не тільки після проходження коштовних тренінгів та курсів, а й після самостійного та прискіпливого вивчення доступної спеціальної літератури. Звичайно, якщо вам пропонують посаду лікаря, краще, мабуть, відмовитися, маючи «за плечима» одне тільки читання літератури.
Важливо пам’ятати, що питання про причини звільнення з попередніх місць роботи, мають провокативний підтекст. Рекрутеру потрібно зрозуміти, як гарантовано, на вас можна покластися, як на постійного працівника та що ви за людина і як розповідаєте про колишніх роботодавців.
Тому, кажучи слова подяки своєму екс-шефові за те, що він допоміг вам отримати важливий життєвий та робочий досвід, ви не брешете, як би там у минулому у вас не проходило звільнення.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.