Співбесіда – це реальний стрес. Й тому, немає нічого дивного у тому, що проходячи через це, багато дорослих людей губляться, нервують, роблять прикрі помилки та іншим чином демонструють все, що ніяк не сприяє прийняттю позитивного рішення по кандидатові.
Jobs.ua не радить казати неправду під час такої бесіди, додаючи собі неіснуючих навичок, досвіду та інших плюсів, звичайно, погана й небезпечна справа. У гіршому випадку, вам повірять и візьмуть на роботу, головне, щоб ви впоралися з відповідальністю у справі про знання якої ви просто збрехали.
Але, маючи пересічні та тверді знання, чи вдало навчаючись професії, при чіткому усвідомлюванні свого рівня кваліфікації, можна трохи правильніше розповісти про те, чим ви володієте та донести стандартну інформацію за допомогою, трохи нестандартних вираз.
Наприклад, на популярне запитання «чому ми маємо найняти саме вас», не треба багато говорити та пояснювати але краще впевнено и щиро відповісти що це треба зробити тому. Що раніше ви чудово поралися з такими завданнями. Ще раз: не треба вигадувати. Але, якщо ви мали з напрямком дій справи і розумієтесь на такому труді – подайте це таким чином. Подібне, сприймається набагато краще за усі інші докази того, що ви «зможете».
Говорити про те, що ви підвищували свій рівень кваліфікації у професії можна не тільки після проходження коштовних тренінгів та курсів, а й після самостійного та прискіпливого вивчення доступної спеціальної літератури. Звичайно, якщо вам пропонують посаду лікаря, краще, мабуть, відмовитися, маючи «за плечима» одне тільки читання літератури.
Важливо пам’ятати, що питання про причини звільнення з попередніх місць роботи, мають провокативний підтекст. Рекрутеру потрібно зрозуміти, як гарантовано, на вас можна покластися, як на постійного працівника та що ви за людина і як розповідаєте про колишніх роботодавців.
Тому, кажучи слова подяки своєму екс-шефові за те, що він допоміг вам отримати важливий життєвий та робочий досвід, ви не брешете, як би там у минулому у вас не проходило звільнення.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.