Мабуть, не знайдеться людини, яка не хотіла б займатися улюбленою справою, що заразом слугувала б достойним джерелом доходу. Якщо звернутися за порадою до найбагатших людей світу, вони в один голос скажуть – це цілком реально. Так само вважає мільярдер Рей Даліо. І щоб досягнути цієї мети, достатньо оволодіти всього лиш двома навичками. Розглянемо разом із Jobs.ua, що це за навички.
Американська преса називає цього харизматичного чоловіка «Стівом Джобсом в галузі інвестування». І недаремно, адже він є засновником компанії «Bridgewater Associates», яка керує активами на суму близько 138 млрд. доларів. Мільярдер виклав свої міркування, спостереження і досвід свого життя в книзі «Принципи: життя і робота», яка увійшла до списку бестселерів The New York Times. Рей Даліо – цікавий чоловік: він щодня займається трансцендентальною медитацією, і радить своїм підлеглим теж її практикувати.
Які ж його складові успіху? Рей Даліо стверджує: розвивайте креативність та гнучкість, якщо хочете мати пристойний дохід і займатися при цьому улюбленим заняттям, до якого лежить душа. Якщо ж ви не зовсім розумієте, як перетворити улюблену справу в стабільний прибуток – варто спробувати оригінальний підхід і застосувати творчі навички.
Рей Даліо радить наступне – зосередитися та добре поміркувати над тим, чи є щось таке, що вам дуже подобається, і що при цьому буде добре оплачуватися. А ще подумати над тим, як зробити так, що впровадити свій задум у життя. Не треба обмежувати себе в роздумах – потрібно вміти йти на компроміси. Чим людина розумніша, тим гнучкіше вона проявить себе в тій чи іншій ситуації. А додайте сюди креативний підхід – і успіх виявиться значно ближчим, ніж можна було подумати спочатку.
Рей Даліо притримується наступної думки: люди, які створюють великі речі, які працюють над грандіозними проектами, є не лише мрійниками, а й великими реалістами. Тому він пропонує тим особистостям, які хочуть досягти значного успіху і притягнути гроші у своє життя, стати «гіперреалістичними» і зрівняти пристрасть і роботу в правах. Мільярдер стверджує, що кожен з нас може обрати те заняття, яке дозволить зробити успішну кар’єру і принести гідний заробіток. Але буває так, що самому важко об’єктивно оцінити свої якості і нахили, оскільки домішується суб’єктивне бачення. Тому він радить в цій ситуації, що можна попросити близьких людей, які зі сторони зможуть підказати, які навички у вас розвинені краще.
Зрештою, попрацювати в будь-якому разі доведеться. Успіх і гроші не люблять лінивих, тому варто навчитися отримувати задоволення від роботи, якою займаєтеся. Нещодавно Jobs.ua писали, як «мислення зростання» може допомогти в досягненні мети. Подібний конструктивний тип мислення допоможе не лише позбутися обмежень у власному мисленні, а й навчитися знаходити креативний підхід до будь-якої справи. А якщо працювати з любов’ю і вкладати душу у своє заняття, успіх не забариться.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?