Ми віримо, що на роботі ми можемо бути більш продуктивними та ефективними, якщо будемо старатися більше. Це можливо, якщо ми візьмемо під контроль наші погані звички, зосередимось на хороших і виключимо з постійного вжитку п’ять речей, які можуть перешкоджати нашому успіху, результативності та професійному розвитку. Тож давайте дізнаємось, що це за п’ять речей, які шкодять нам та припинимо їх роботи прямо зараз.
Відкладати складну роботу на останній момент
Так влаштована наша психіка, що спочатку ми беремо до виконання те, що нам легше і швидше зробити. Складна робота та завдання вимагають від нас витратити більше часу, зусиль та підходів до їх вирішення. Цілком зрозуміло, чому нас тягне взятися за роботу легше і скоріше закрити гештальти. Однак не завжди це спрацьовує, особливо якщо більш складне завдання необхідно терміново вирішити. На такі випадки використовуйте планування роботи і вчиться розставляти пріоритети.
Чекати, щоб вами давали завдання та керували
Звісно, керівник команди повинен коригувати роботу кожного спеціаліста і контролювати роботу команди. Проте багато хто з керівництва вважають спеціалістів не ефективними і не дієвими, якщо ті полагаються тільки на команди керівника, відсиджуючись та не проявляючи ні активності, ні зацікавленості.
Боятися поразок чи доган
Будь-якому спеціалісту приємний успіх і болісні поразки на роботі. Це завжди особистий програш в очах керівника чи співробітників. Ше більше спеціалісту неприємно чути догани. Самовпевненість співробітника при цьому різко падає. Перед ним постають нові проблеми для вирішення: як виправити та вирішити проблемну ситуацію, як повернути авторитет та довіру керівника, як не підставити команду при цьому і вкластися в дедлайни.
Карати себе
Впевнені, що відчували цей присмак поразки та почуття провини, що сковує наші дії та примушує себе самих карати за невірні дії. Необхідно дозволити собі бути інколи слабкими. Всі мають право на помилку. Чим сильніше ви себе звинувачуєте і чим більше злитесь, тим ймовірніше те, що ви так і не зможете виправити помилку та досягти успіху. Вчіться пробачати себе та інших, це дасть змогу дивитися ширше на обставини.
Ігнорувати складання карти професійного розвитку
Багато хто з молодих спеціалістів, напрацьовують свій перший досвід, не задумуючись щодо свого професійного розвитку та подальшого шляху. Зробити це і правда досить важко молодому спеціалісту, адже ніколи не знає, яких результатів доведеться досягти на робочому місці, чи справді це та робота, якій ви захочете присвятити все своє життя. Однак наші мрії, цілі та мета, повинні вести нас по життю та формувати подальші життєві та професійні плани. Саме вони визначають наш подальший успіх. Якщо ви молодий спеціаліст і ніколи до цього не складали професійну карту розвитку, то можливо ви повинні розпочинати своє планування кар’єри з мрій та визначити особисті прагнення. Подумайте та прикиньте, які ресурси, скільки часу та які навички вам потрібні, щоб реалізувати ваші професійні амбіційні мрії. Це стане базисом ваших майбутніх планів та складання подальшої професійної мапи.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.