UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Керівництво

Резюме в Україні, Розділ: Керівництво

Резюме 1-20 з 3480
Показати: 
Ctrl →
1 з 174

Резюме керівника: без права на помилку

Існуюча на тлі кризи конкуренція на ринку праці багато в чому поставила сучасний ТОП-менеджмент практично на межу виживання. Вимушені шукати роботу через різні причини керівники стали досить масовим явищем і сьогодні можуть легко втратити бажані вакансії.

Велика кількість шукачів та людський фактор тих, хто цей відбір робить часом з конвеєрною швидкістю, контактують з резюме претендентів і мають всі шанси, помилитися, упустивши потрібного компанії кандидата.

На відміну від інших, вакансії керівництва всіх рівнів, як правило, закриваються в мінімальні терміни. Тому, знайшовши цікаву для вас пропозицію. ви повинні діяти негайно. Першим вашим кроком на шляху до набуття тієї роботи, на яку ви розраховуєте, стане заздалегідь підготовлене правильне резюме «керівництво».

Маючи під рукою такий документ, здобувач, не втрачаючи часу, може відгукнутися на пропозицію роботодавця, що збільшить його шанси на позитивне рішення. Незважаючи на ваш досвід і рівень попередніх посад, сьогодні саме час звернути увагу на свою кандидатуру, а прорватись через потоки електронної інформації ви зможете, тільки використовуючи таке резюме керівника.

Правильне резюме керівника: бути «простіше», але залишатися професіоналом

Коли шукач, який має солідний досвід керівництва в престижних компаніях, змушений «стояти в загальній черзі», очікуючи гідну його навичок вакансію, само собою, позитиву в його міркуваннях не додається. Але сучасний ринок праці все рідше «спрацьовує по-старому». Часи, коли авторитет керівника, випереджаючи свого власника, говорив сам за себе, безповоротно відходять у минуле.

Сучасний роботодавець часто змушений керуватися міркуваннями елементарної фінансової економії, обираючи при цьому молодих фахівців, які ще не склали собі ціну. Рано чи пізно, усвідомивши важливість такого резюме «керівництво», професіонали все-таки починають займатися цим питанням, у багатьох випадках, користуючись стандартними шаблонами резюме.

Однак для керівника високого рівня наявність резюме-прохання про роботу нонсенс. Профі завжди пропонують співпрацю. Значить, правильне резюме керівника має нести в собі таке посилання.

Для цього слід дотримуватися кількох правил. Отже, основні рекомендації для написання правильного резюме керівника такі:

  • обов'язковий супровідний лист, з перших слів здатний зацікавити;
  • відкинувши весь багатий досвід, конкретизація резюме під певну вакансію;
  • детальна інформація про найсерйозніші професійні успіхи;
  • наявність рекомендацій;
  • витриманий діловий стиль при невеликому обсязі тексту;
  • індивідуальність, не шаблонність подачі інформації.

Таке резюме «керівництво» гарантовано зверне на себе увагу роботодавця, змусить зацікавитися кандидатом і навести довідки. І ось тут спрацює ваш досвід і авторитет, виділяючи вашу кандидатуру серед інших конкурентів.

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору