Попри те, що більшість українців скаржаться на не високі заробітні платні, в Україні готові платити й досить високі зарплати. Jobs.ua ділиться даними, які зібрали фахівці-«мисливці за головами» з іншого відомого в країні порталу з пошуку роботи та персоналу. Попереджаємо: це може вас вразити, бо заробіток, що пропонують такі вакансії сягає показників від 50 000 грн.
Для роботи на посаді Media buyer шукачеві треба добре розумітися на принципах за якими працюють соціальні медіа. Крім того, щоб заробити такі гроші у цій сфері діяльності, треба мати досвід планування, створення та запуску різних рекламних кампаній, що існують в соціальних медіа. Також необхідно мати знання з базових метрик та мати такі soft-skills, як гарний смак та наявність уваги до дрібних деталей. Не погано буде й відповідати таким рисам шукача, як наявність про активної життєвої позиції, цілеспрямованості та стресостійкості.
Окрім того, що така робота вважається досить цікавою та навіть, романтичною, праця на популярних авіалініях та в серйозних авіакомпаніях, здатна приносити й чималі гроші.
Серед обов’язків такої роботи входить вміння контролю за чистотою та порядком в салоні літака, необхідність обслуговування пасажирів, розуміння на замовленні харчування, робота із звітністю, прибирання салону, зустріч на борту власника літака та його гостей, якщо мова йдеться про приватні рейси. Працівники повинні знати етикет, вміти сервірувати стіл та мати досвід такої роботи. Стресостійкість, знання англійської мови, пунктуальність, акуратність та відповідальність, також є необхідними м’якими вміннями для шукачів..
Забезпечення виконання планових показників виробництва, зниження собівартості продукції, при якому остання не втрачає своєї якості, забезпечення безаварійної роботи обладнання та організація роботи з випуску нових видів продукції: приблизно такий функціонал передбачає така посада.
Серед вимог до шукачів, окрім стажу та профільного вищої освіти, я к правило існують наявність додаткових дипломів та сертифікатів (МВА, тренінги, спеціалізовані курси).
Від цих фахівців роботи агросектору потребують вміння з підготовка схем захисту рослин, розробка закладок й контролю проведення випробувань спеціальних препаратів. Не зайвим стане й досвід в агрономічному супроводі клієнтів, надання їм потрібних консультацій, наприклад, у питаннях біологічного захисту рослин. Також, агроном повинен мати досвід участі у виставках, всіляких тематичних конференціях та семінарах.
Крім профільного вищої освіти від шукачів такої роботи можуть вимагати досвід праці від 5 років та знання іноземних мов.
ITсектор – один з тих, що найбільш затребувані та швидко розвиваються, тому спеціаліст, який буде займатися розробкою ігор, впровадженням нових ігрових функцій або оптимізацією існуючих ігрових продуктів має розумітися на впроваджені методів рендеринга та фізичному моделюванні.
Серед вимог, що існують для шукачів такої роботи, найбільш розповсюджені такі, як: досвід праці не менш ніж 5 років, при цьому, два роки з них – саме в ігровій індустрії, знання англійської мови на розмовному рівні та досвід керування командою розробників.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.