Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України
 5. П'ятдесят та більше: скільки можна заробляти в сучасній Україні

П'ятдесят та більше: скільки можна заробляти в сучасній Україні

19.12.2019 131Автор: Александр Мавлидинов
П'ятдесят та більше: скільки можна заробляти в сучасній Україні

П'ятдесят та більше: скільки можна заробляти в сучасній Україні

19.12.2019     131Автор: 

Попри те, що більшість українців скаржаться на не високі заробітні платні, в Україні готові платити й досить високі зарплати. Jobs.ua ділиться даними, які зібрали фахівці-«мисливці за головами» з іншого відомого в країні порталу з пошуку роботи та персоналу. Попереджаємо: це може вас вразити, бо заробіток, що пропонують такі вакансії сягає показників від 50 000 грн.

Тraffic manager або Media buyer: заробітна платня від 50 000 грн

Для роботи на посаді Media buyer шукачеві треба добре розумітися на принципах за якими працюють соціальні медіа. Крім того, щоб заробити такі гроші у цій сфері діяльності, треба мати досвід планування, створення та запуску різних рекламних кампаній, що існують в соціальних медіа. Також необхідно мати знання з базових метрик та мати такі soft-skills, як гарний смак та наявність уваги до дрібних деталей. Не погано буде й відповідати таким рисам шукача, як наявність про активної життєвої позиції, цілеспрямованості та стресостійкості.

Стюардеса або стюард: заробітна платня від 65 000 грн

Окрім того, що така робота вважається досить цікавою та навіть, романтичною, праця на популярних авіалініях та в серйозних авіакомпаніях, здатна приносити й чималі гроші.

Серед обов’язків такої роботи входить вміння контролю за чистотою та порядком в салоні літака, необхідність обслуговування пасажирів, розуміння на замовленні харчування, робота із звітністю, прибирання салону, зустріч на борту власника літака та його гостей, якщо мова йдеться про приватні рейси. Працівники повинні знати етикет, вміти сервірувати стіл та мати досвід такої роботи. Стресостійкість, знання англійської мови, пунктуальність, акуратність та відповідальність, також є необхідними м’якими вміннями для шукачів..

Директор з виробництва: заробітна платня від 70 000 грн

Забезпечення виконання планових показників виробництва, зниження собівартості продукції, при якому остання не втрачає своєї якості, забезпечення безаварійної роботи обладнання та організація роботи з випуску нових видів продукції: приблизно такий функціонал передбачає така посада.

Серед вимог до шукачів, окрім стажу та профільного вищої освіти, я к правило існують наявність додаткових дипломів та сертифікатів (МВА, тренінги, спеціалізовані курси).

Головний агроном: заробітна платня від 80 000 грн

Від цих фахівців роботи агросектору потребують вміння з підготовка схем захисту рослин, розробка закладок й контролю проведення випробувань спеціальних препаратів. Не зайвим стане й досвід в агрономічному супроводі клієнтів, надання їм потрібних консультацій, наприклад, у питаннях біологічного захисту рослин. Також, агроном повинен мати досвід участі у виставках, всіляких тематичних конференціях та семінарах.

Крім профільного вищої освіти від шукачів такої роботи можуть вимагати досвід праці від 5 років та знання іноземних мов.

Розробник комп’ютерних ігор (Senior Game Programmer): заробітна платня від 90 000 грн

ITсектор – один з тих, що найбільш затребувані та швидко розвиваються, тому спеціаліст, який буде займатися розробкою ігор, впровадженням нових ігрових функцій або оптимізацією існуючих ігрових продуктів має розумітися на впроваджені методів рендеринга та фізичному моделюванні.

Серед вимог, що існують для шукачів такої роботи, найбільш розповсюджені такі, як: досвід праці не менш ніж 5 років, при цьому, два роки з них – саме в ігровій індустрії, знання англійської мови на розмовному рівні та досвід керування командою розробників.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

Читайте також

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!21 січень, 2020

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Інтроверт. Як поводити себе у колективі20 січень, 2020

  Незважаючи на те, що більшість суспільства здатна «навішувати» ярлики на тих, хто не схожий на них самих, інтроверту ніколи не слід намагатися змінювати свою особистість та поводитися «як більшість»

 • Критерії вибору першого робочого місця19 січень, 2020

  Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день19 січень, 2020

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

 • Як знайти роботу за допомогою Linkedin19 січень, 2020

  LinkedIn – це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. Сайт допомагає дізнаватись про новини колег чи індустрії загалом, а також збирати в одному місці інформацію про свій кар’єрний шлях і професійні досягнення.

Часто шукають:

↑ Вгору