60 дней не вставать с кровати – исследователи из NASA ищут кандидатов, способных справиться с этой работой.
Как стало известно Jobs.ua, принять участие в эксперименте предлагают всем, кто сможет пройти медицинский отбор, тестирование и интервью с комиссией, выбирающих участников. Ученые готовятся изучить, как на человека повлияет долговременное действие искусственной гравитация. Исследования должны помочь сберечь здоровье астронавтов в грядущих космических экспедициях.
Тем кандидатам, кто войдет в тест-группу, предстоит провести период с сентября по декабрь лежа на специальных койках, в положении, при котором ноги находятся немного выше уровня головы. Сделано это специально, чтобы долговременный постоянный отток крови от конечностей, воссоздал воздействие невесомости, угрожающее деградацией мышц.
Кстати, астронавтов, которые долгое время провели на орбите Земли, буквально, выносят из спускаемых аппаратов на руках и после реабилитации мышц, заново учат ходить.
Добровольцам, принявшим участие в эксперименте, после 60 дневной лежки, понадобится 14-ти дневный реабилитационный курс, после которого они снова будут в прежней физической форме.
Подробности вакансии можно найти на официальном сайте Космического Агентства. Тем, кто не вставая продержится весь положенный срок, обещают вознаграждение в размере 19 000 долларов США.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?