RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Ищем вакансии
  5. Работа и ее поиск - взгляд по-новому

Работа и ее поиск - взгляд по-новому

16.02.2012 2276

А именно: с помощью кадровых агентств, ТВ-рекламы, газет, онлайн-бирж, рекламы в интернете. Рассмотрим все подробнее.

Предположим ситуацию, когда вы присылаете свое резюме в агентство по подбору персонала. Сотрудники этого агентства, в свою очередь, в течение определенного промежутка времени находят вакансии вам. Конечно, они обязательно должны найти вам работу, даже если это займет больше времени, чем планировалось. Не забывайте об онлайн-сервисах. Составленное вами резюме вы должны публиковать на тематических сайтах. Резюме должно быть грамотно составлено и обязательно укажите в нем всю информацию, которая хоть как-то может быть интересна работодателю.

Предположим, я ищу работу с помощью размещения информации в газетах и журналах. Необходимо указывать только самое важное. Заинтересованные работодатели обязательно с вами свяжутся. Если хотите найти работу с помощью теле-рекламы, нужно только разместить объявление в бегущей строке. Но скорее всего объявление не оправдает ваших ожиданий.

Кроме того не нужно брезговать досками объявлений и другими ресурсами. Также можно прикреплять краткое резюме с контактной информацией. Нужно понимать что поиск работы это процесс ответственный и ни в коем случае не стоит относиться к этому халатно. Главное в этом деле ни перед чем не останавливаться.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх