А именно: с помощью кадровых агентств, ТВ-рекламы, газет, онлайн-бирж, рекламы в интернете. Рассмотрим все подробнее.
Предположим ситуацию, когда вы присылаете свое резюме в агентство по подбору персонала. Сотрудники этого агентства, в свою очередь, в течение определенного промежутка времени находят вакансии вам. Конечно, они обязательно должны найти вам работу, даже если это займет больше времени, чем планировалось. Не забывайте об онлайн-сервисах. Составленное вами резюме вы должны публиковать на тематических сайтах. Резюме должно быть грамотно составлено и обязательно укажите в нем всю информацию, которая хоть как-то может быть интересна работодателю.
Предположим, я ищу работу с помощью размещения информации в газетах и журналах. Необходимо указывать только самое важное. Заинтересованные работодатели обязательно с вами свяжутся. Если хотите найти работу с помощью теле-рекламы, нужно только разместить объявление в бегущей строке. Но скорее всего объявление не оправдает ваших ожиданий.
Кроме того не нужно брезговать досками объявлений и другими ресурсами. Также можно прикреплять краткое резюме с контактной информацией. Нужно понимать что поиск работы это процесс ответственный и ни в коем случае не стоит относиться к этому халатно. Главное в этом деле ни перед чем не останавливаться.
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.