Необычным способом привлечь внимание к неравенству мужских и женских заработных плат попыталась одна из американских компаний.
Как узнавал Jobs.ua, 2 апреля, в День равенства зарплат, который отмечают в США, компания предлагала приобрести в магазинах два варианта своего популярного продукта – ореховой смеси. Предлагая «мужской» и «женский» варианты фасовки смеси из орехов за одинаковую цену, компания умышленно увеличила количество орехов в «женской упаковке» на 20%. Этим жестом, американские предприниматели демонстрировали среднюю разницу в суммах зарплат, которые получают в США мужчины и женщины. Известно, что зарплаты, как раз на 20% меньше (в среднем) прекрасный пол Америки получает до сих пор.
Снимая скрытой камерой реакцию мужчин на купленный продукт, а точнее на разницу в количестве предлагаемых «мужских» и «женских» вариантов фасовки, экспериментаторы отметили негативную реакцию покупателей мужского пола, обративших внимание на несоответствие. В компании, осуществившей этот социальный эксперимент удивлены тем, что у мужчин не заметно подобных возмущенных реакций, когда речь идет о не одинаковых заработных платах мужчин и женщин, выполняющих одну и ту же работу.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?