UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Равенство зарплат: на 20% меньше

Равенство зарплат: на 20% меньше

10.04.2019 295Автор: Олександр Мавлідінов
Равенство зарплат: на 20% меньше

Равенство зарплат: на 20% меньше

10.04.2019     295Автор: 

Необычным способом привлечь внимание к неравенству мужских и женских заработных плат попыталась одна из американских компаний.

Как узнавал Jobs.ua, 2 апреля, в День равенства зарплат, который отмечают в США, компания предлагала приобрести в магазинах два варианта своего популярного продукта – ореховой смеси. Предлагая «мужской» и «женский» варианты фасовки смеси из орехов за одинаковую цену, компания умышленно увеличила количество орехов в «женской упаковке» на 20%. Этим жестом, американские предприниматели демонстрировали среднюю разницу в суммах зарплат, которые получают в США мужчины и женщины. Известно, что зарплаты, как раз на 20% меньше (в среднем) прекрасный пол Америки получает до сих пор.

Снимая скрытой камерой реакцию мужчин на купленный продукт, а точнее на разницу в количестве предлагаемых «мужских» и «женских» вариантов фасовки, экспериментаторы отметили негативную реакцию покупателей мужского пола, обративших внимание на несоответствие. В компании, осуществившей этот социальный эксперимент удивлены тем, что у мужчин не заметно подобных возмущенных реакций, когда речь идет о не одинаковых заработных платах мужчин и женщин, выполняющих одну и ту же работу.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору