Будь-який керівник чи директор компанії бажає бачити кожного спеціаліста свого підпримства щасливим та натхненним на професійну діяльність. Ті керівники, хто має довгий досвід роботи, знає формулу щасливого спеціаліста та намагається користуватися нею кожного дня, щоб налагодити дружню робочу атмосферу компанії та зробити перебування кожного спеціаліста на робочому місці приємним. jobs.ua зі слів досвідчених роботодавців намагались дізнатися, хто такий та який це «щасливий спеціаліст в компанії».
Щасливий спеціаліст в компанії, в першу чергу, той, хто знає, що він на своєму місці. Такий спеціаліст знає бездоганно свої обов’язки та намагається вчасно впоратись із завданням. Саме відчуття вчасного і вірного виконання завдання приносить спеціалісту задоволення, в тому числі й керівникові. А коли спеціаліст виконує завдання бездоганно, то його є за що похвалити. Хто ж не любить лестощі в його адресу, а якщо вони виправдані приємно подвійно. Спеціаліст відчуває щастя, коли його цінують і хвалять, особливо при інших співробітниках.
Спеціаліст в компанії відчуває себе щасливо, коли у нього є коло однодумців, з якими він може вирішувати сумісні завдання. Атмосфера всередині колективу також повинна бути приємною та плідною для праці. Коли є люди в колективі, які підтримують спеціаліста і їм цікаво вирішувати певні складнощі в роботі, будь-яки спеціаліст відчуває задоволення і щастя від сумісного вирішення робочих проблем.
Без сумніву, щасливи спеціаліст - це той, хто добре заробляє. Тому, якщо роботодавець скнара і не витарачає зайвої копійки на кваліфікованих спеціалістів, тоді пропадає інтерес і у робітників. Вони намагються філонити та різними способами уникати роботу та завдання, які вимагають додаткових зусиль.
Щасливий спеціаліст відчуває себе душею компанії не тільки в роботі, а й поза нею: на тімбілдінгах, мітингах, святах. Для цього достатньо бути активним та зацікавленим. Знову ж таки, роботодавець повинен потурбуватися та надати можливість подібних зустрічей та івентів.
Отже, щастя спеціаліста в компанії напряму залежить від роботодавця та дотримання ним всіх умов.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.