RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Методы управления персоналом

Публикации "Методы управления персоналом"

Страница 1 из 36

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Мікроменеджер, самозакоханий або відсутній: як знайти підхід до різних типів керівників

  13 декабря 2023 1380

  Чи траплялося вам зустрічати на своєму професійному шляху керівників зі стилем управління - мікроменеджер? Можливо так, а можливо ви і є керівник, чий надмірний контроль знецінює будь-які прояви самостійності, творчості та самореалізації.

 • Бадді, коуч і ментор хто це такі, та як вони сприяють адаптації та розвитку фахівця

  12 марта 2023 573

  Функція консультантів недооцінена багатьма керівниками. Допомога фахівців з надання консультації з розвитку кар’єри чи адаптації спеціалістів в компанії може допомогти безпроблемно пройти період адаптації, випробувальний термін, розкрити внутрішні потенціали.

 • Як зберегти бізнес і команду під час війни

  3 марта 2023 214

  В кризових ситуаціях важливою навичкою є вміння швидко приймати виважені та оптимальні рішення, щоб по-максимуму зберегти бізнес і команду під час війни. Цим непростим питанням заклопотані голови топ-менеджменту багатьох українських компаній. Як це зробити, які поради тут є доцільними – читайте далі в статті.

 • Як ефективно ставити завдання команді?

  27 декабря 2022 447

  Робочий процес можна завжди підкорегувати, якщо допущені промахи в роботі не є аж такими серйозними. Але якщо саме завдання сформульовано неправильно, то про ефективність його виконання складно говорити. То як ефективно ставити завдання команді? Давайте пошукаємо відповідь на це питання.

 • Гострі реакції на стрес і як їм протидіяти

  14 декабря 2022 321

  Уявімо ситуацію: ваш колега з якоїсь причини демонструє гостру реакцію на стрес. Перебуваючи в екстремальному стані, він може скоїти чимало дурниць. Поруч є тільки ви, і тільки ви можете врятувати ситуацію, якщо знатимете, які бувають гострі реакції на стрес і як їм протидіяти.

 • Ви керівник? Не припускайтеся цих помилок стосовно підлеглих

  31 октября 2022 380

  Вважаєте себе талановитим і далекоглядним керівником? Тоді перевірте себе, чи не припускаєтеся ви помилок в управлінні, наведених нижче.

 • Як працювати з різними типами лідерів

  18 октября 2022 393

  Від характеру вашого спілкування з керівником залежить: ваш настрій та мотивація на роботу, успіх кожного вашого завдання та проєкт, відчуття професійної чи особистої задоволеності і ще багато чого. Тож, які типи лідерів бувають?

 • Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

  7 октября 2022 292

  Продовжуємо перелік шкідливих порад, як потрібно діяти керівнику чи тімліду, якщо він хоче бачити свою команду неефективною і незгуртованою. Перша частина – за посиланням.

 • Хочете бачити свою команду згуртованою та ефективною? Не робіть так!

  5 октября 2022 321

  Уникайте порад, описаних нижче, якщо не хочете бачити свою команду малоефективною та розрізненою.

 • Як помирити колег на роботі?

  6 августа 2022 345

  Конфліктні ситуації потрібно вирішувати тут і зараз й керівники розуміють це краще за інших.


Ctrl →
1 из 36

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх