Друзі – не роботою єдиною, чи не так? Відпочивати теж потрібно. І якщо ви полюбляєте переглянути на вихідних Дудя чи інших російських ютуберів – чи не час позбуватися цієї звички? Тим паче, в останні роки з’явилося чимало якісного україномовного контенту. Враховуючи це, Jobs.ua пропонує вашій увазі найцікавіші українські YouTube-канали, щоб відпочити на вихідних від роботи та зарядитися бадьорим настроєм в цей нелегкий час.
А саме їхній проєкт «Культурна оборона». Це вечірні розважальні стріми українських коміків, деякі з яких вже відомі широкому загалу (Роман Щербан, Вадим Дзюнько). Хлопці запрошують на стріми гостей, з якими обговорюють новини, жартують та збирають гроші на потреби ЗСУ та переселенців. Що цікаво, їхні стріми відбуваються в львівському камеді-клабі CULT, який водночас є бомбосховищем. Тому їхні гості та відвідувачі можуть не переживати через повітряні тривоги.
Ще один цікавий момент – смішні та дотепні донати, які повеселять глядачів стріму не менше, ніж влучні зауваження Романа Щербаня чи репліки Вадима Дзюнька. До речі, на цьому YouTube-каналі представлено багато стендапів наших вітчизняних коміків, тож вам буде чим зайнятися на вихідних. Якщо ви, звісно, любите відпочивати за переглядом розважального контенту.
Антигуманістичні стріми від Телебачення Торонто особливо запам’яталися українським глядачам в перші тижні війни. Поки Майкл Щур захищає країну на фронті, його колеги по творчому ремеслу Макс Щербина, Олександра Гонтар і вся команда ТТ розважають українців в тилу і не дають розклеїтися морально. До речі, кількість підписників Телебачення Торонто сягнула 613-ти тисяч, а для українського сегменту YouTube – це чимала цифра. Що також свідчить про високу якість їхнього контенту.
Рівнянин Віталік Гордієнко нещодавно стрімко ввірвався в тренди українського ютубу із прекрасно знятим та змонтованим 60-хвилинним відео на тему «Україна в російських фільмах». Його відеорозвідка чудово ілюструє, як росіянам за допомогою кінематографу путінська влада промивала мозок, формувала образ недолугих українців та прищеплювала ненависть до нашого народу. Відео швидко набрало популярність – за місяць кількість переглядів сягнула майже 2 млн. Тому радимо, якщо досі не бачили.
Шкробинець Олексій Вікторович, більше знаний ютуб-спільноті під ніком Тайлер Андерсон, теж стабільно радує цікавим розважальним контентом. У своїх роликах він обговорює новини з усього світу, стібеться над сусідоньками та радить до перегляду гарні українські та зарубіжні фільми. Цікава подача з незмінним привітанням «Привіт, мої улюблені людини!» полюбилася аж 227 тис. користувачів. Безперечно, полюбиться і вам.
Ютуб-канал Раґулівни (вона ж Микитенко Тетяна Олексіївна) – це багато емоцій, історичних розвідок та аналіз сучасних подій, пропущений через призму світогляду української патріотки. Раґулівна полюбляє досліджувати наймерзенніші куточки «русскава міра» і розвінчувати міфи російської пропаганди. Долучайтеся до 167 тис. шанувальників, адже пані Тетяна не дасть заскучати. Свої стріми, як правило, вона запускає пізно ввечері, тому чимало глядачів люблять дивитися її перед сном. Можливо, полюбите і ви?..
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».