Поофесійні досягнення - головний показник успіху спеціаліста. Саме цей показник цікавить більшість роботодавців в резюме та на співбесіді. Але не у всіх спеціалістів існують успіхи в професійній діяльності. До того ж, де-які спеціальності не враховують кар’єрного росту, тому підпорядкувати свої професійні досягнення досить складно. Що в такому випадку робити спеціалісту?
Чи помічали ви коли-небудь, як де-які люди можуть преподнести свої навіть незначні успіхи. Де-хто можуть впізнати і себе, працьовиту та сором’язливу людину, яка не звикла хвалитися своїми успіхами перед усіма. Багато хто з психологів радять вчитися хвалитися своїми успіхами і розповідати про них. Це, до речі, допомагає впоратися з багатьма шкідливими рисами: замкнутість, сором’язливість, відчуженість в колективі. Психологи також відзначають, що така практика допомогає знаходити навіть невеличкі успіхи та досягнення в своїй роботі.
Для найпісимістичніших спеціалістів ми підібрали декілька способів знаходити досягнення та успіхи в своїй роботі. Перше з чого можете розпочати, то це задати собі питання: «Чим саме в своїй роботі чи професійній діяльності можете пишатися за певний проміжок часу?». Впевнені, у вас буде чим похвалитися. Наступним способом, як ви вже могли зрозиміти стане - пошук навіть найменших результатів в роботі. Сюди можуть входити успішне завершення якогось проекту, отримання нових умінь чи вдосконалення вже набутих. Щоб навчитися знаходити ці досягнення, заведіть щоденник досягненнь і робіть записи кожен день, чого ви досягли за сьогодні. Навіть якщо сьогодні закрили повсякденні завдання швидше ніж вчора, відначте це в своєму записничку. Ще один зі способів навичится знаходити успіхи в смвоїй роботі - це питати оточуючих про свої успіхи та сильні сторони. Якщо ви будете знати сильні сторони, зможете у майбутньому їх покращити або збільшити. І ще одна порада - не покладайтпе своїх зусиль ніколи досягти успіху в роботі. Шукайте нові шляхи та способи самореалізації.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.