RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Личные качества на работе
  5. Що робити, якщо ви не маєте професійних досягнень

Що робити, якщо ви не маєте професійних досягнень

30.06.2019 548Автор: Лоліта Платошкіна
Що робити, якщо ви не маєте професійних досягнень

Що робити, якщо ви не маєте професійних досягнень

30.06.2019     548Автор: 

Поофесійні досягнення - головний показник успіху спеціаліста. Саме цей показник цікавить більшість роботодавців в резюме та на співбесіді. Але не у всіх спеціалістів існують успіхи в професійній діяльності. До того ж, де-які спеціальності не враховують кар’єрного росту, тому підпорядкувати свої професійні досягнення досить складно. Що в такому випадку робити спеціалісту?

Чи помічали ви коли-небудь, як де-які люди можуть преподнести свої навіть незначні успіхи. Де-хто можуть впізнати і себе, працьовиту та сором’язливу людину, яка не звикла хвалитися своїми успіхами перед усіма. Багато хто з психологів радять вчитися хвалитися своїми успіхами і розповідати про них. Це, до речі, допомагає впоратися з багатьма шкідливими рисами: замкнутість, сором’язливість, відчуженість в колективі. Психологи також відзначають, що така практика допомогає знаходити навіть невеличкі успіхи та досягнення в своїй роботі.

Як навчитися знаходити успіхи в роботі

Для найпісимістичніших спеціалістів ми підібрали декілька способів знаходити досягнення та успіхи в своїй роботі. Перше з чого можете розпочати, то це задати собі питання: «Чим саме в своїй роботі чи професійній діяльності можете пишатися за певний проміжок часу?». Впевнені, у вас буде чим похвалитися. Наступним способом, як ви вже могли зрозиміти стане - пошук навіть найменших результатів в роботі. Сюди можуть входити успішне завершення якогось проекту, отримання нових умінь чи вдосконалення вже набутих. Щоб навчитися знаходити ці досягнення, заведіть щоденник досягненнь і робіть записи кожен день, чого ви досягли за сьогодні. Навіть якщо сьогодні закрили повсякденні завдання швидше ніж вчора, відначте це в своєму записничку. Ще один зі способів навичится знаходити успіхи в смвоїй роботі - це питати оточуючих про свої успіхи та сильні сторони. Якщо ви будете знати сильні сторони, зможете у майбутньому їх покращити або збільшити. І ще одна порада - не покладайтпе своїх зусиль ніколи досягти успіху в роботі. Шукайте нові шляхи та способи самореалізації.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх