Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».
Час таймауту відмінний період, щоб обдумати повністю запрошення роботодавця і зважити переваги роботи в цій компанії. Найоптимальніший період на роздумування, на який погоджуються роботодавці та здобувачі - це 1-3 дні, але згода повинна бути обпільна з обох сторін. Що за цей час здобувач повинен розглянути спеціаліст та дізнатися про майбутнє можливе місце праці, ви зрозумієте з порад цієї статті.
Багато хто зі спеціалістів беруть час на обдумування щодо запрошення роботодавців, щоб підняти свою цінність і маніпулювати при вирішенні питання заробітної плати. Але використати цей час можна куда більш ефективніше, давайте дізнаємось як.
3. Зверніть увагу й на те, як швидко роботодавцю потрібен новий спеціаліст в компанію. Якщо він поспішає закрити вакансію, то це може бути як позитивним, так і негативним знаком. У всього є своя причина, дизнайтесь її.
4. Заздалегідь дизнайтесь чі можливий в компанії професійний ріст за вашим фахом. Ця інформація допоможе вам обминути проблеми з професійним розвитком за фахом в майбюутньому.
5. І, звісно, зверніть увагу на те, хто проводить спивбесіду, на скількі компанія зацикавлена в пошуку нового спеціаліста.
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.