RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Прием на работу
  5. Що враховувати, перед працевлаштуванням

Що враховувати, перед працевлаштуванням

17.03.2019 518Автор: Лоліта Платошкіна
Що враховувати, перед працевлаштуванням

Що враховувати, перед працевлаштуванням

17.03.2019     518Автор: 

Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

Таймаут на обдумування запрощення работодавця

Час таймауту відмінний період, щоб обдумати повністю запрошення роботодавця і зважити переваги роботи в цій компанії. Найоптимальніший період на роздумування, на який погоджуються роботодавці та здобувачі - це 1-3 дні, але згода повинна бути обпільна з обох сторін. Що за цей час здобувач повинен розглянути спеціаліст та дізнатися про майбутнє можливе місце праці, ви зрозумієте з порад цієї статті.

Багато хто зі спеціалістів беруть час на обдумування щодо запрошення роботодавців, щоб підняти свою цінність і маніпулювати при вирішенні питання заробітної плати. Але використати цей час можна куда більш ефективніше, давайте дізнаємось як.

  1. Обов’язково пригадайте компанію, в яку вас запрошено для працевлаштування. Для цього можете пошукати інформацію в інтернеті чи спеціальних сайтах, де пишуть відгуки інші спеціалісти, які працюють чи працювали в компанії. Обов’язково відвідайте офіційний сайт і пригадайте якою діяльністю займається компанія. Ці данні сформують в вашій уяві перші враження про роботодавця і можливе ваше місце в ній.
  2. Можете також подивитися на сайтах пошуку роботи і дізнатися, скільки роботодавець в середньому платить своїм підлеглим, а також на яку приблизну суму він погодиться, наймаючи вас.

3. Зверніть увагу й на те, як швидко роботодавцю потрібен новий спеціаліст в компанію. Якщо він поспішає закрити вакансію, то це може бути як позитивним, так і негативним знаком. У всього є своя причина, дизнайтесь її.

4. Заздалегідь дизнайтесь чі можливий в компанії професійний ріст за вашим фахом. Ця інформація допоможе вам обминути проблеми з професійним розвитком за фахом в майбюутньому.

5. І, звісно, зверніть увагу на те, хто проводить спивбесіду, на скількі компанія зацикавлена в пошуку нового спеціаліста.

Читайте также


↑ Наверх