Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».
Час таймауту відмінний період, щоб обдумати повністю запрошення роботодавця і зважити переваги роботи в цій компанії. Найоптимальніший період на роздумування, на який погоджуються роботодавці та здобувачі - це 1-3 дні, але згода повинна бути обпільна з обох сторін. Що за цей час здобувач повинен розглянути спеціаліст та дізнатися про майбутнє можливе місце праці, ви зрозумієте з порад цієї статті.
Багато хто зі спеціалістів беруть час на обдумування щодо запрошення роботодавців, щоб підняти свою цінність і маніпулювати при вирішенні питання заробітної плати. Але використати цей час можна куда більш ефективніше, давайте дізнаємось як.
3. Зверніть увагу й на те, як швидко роботодавцю потрібен новий спеціаліст в компанію. Якщо він поспішає закрити вакансію, то це може бути як позитивним, так і негативним знаком. У всього є своя причина, дизнайтесь її.
4. Заздалегідь дизнайтесь чі можливий в компанії професійний ріст за вашим фахом. Ця інформація допоможе вам обминути проблеми з професійним розвитком за фахом в майбюутньому.
5. І, звісно, зверніть увагу на те, хто проводить спивбесіду, на скількі компанія зацикавлена в пошуку нового спеціаліста.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.