Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».
Час таймауту відмінний період, щоб обдумати повністю запрошення роботодавця і зважити переваги роботи в цій компанії. Найоптимальніший період на роздумування, на який погоджуються роботодавці та здобувачі - це 1-3 дні, але згода повинна бути обпільна з обох сторін. Що за цей час здобувач повинен розглянути спеціаліст та дізнатися про майбутнє можливе місце праці, ви зрозумієте з порад цієї статті.
Багато хто зі спеціалістів беруть час на обдумування щодо запрошення роботодавців, щоб підняти свою цінність і маніпулювати при вирішенні питання заробітної плати. Але використати цей час можна куда більш ефективніше, давайте дізнаємось як.
3. Зверніть увагу й на те, як швидко роботодавцю потрібен новий спеціаліст в компанію. Якщо він поспішає закрити вакансію, то це може бути як позитивним, так і негативним знаком. У всього є своя причина, дизнайтесь її.
4. Заздалегідь дизнайтесь чі можливий в компанії професійний ріст за вашим фахом. Ця інформація допоможе вам обминути проблеми з професійним розвитком за фахом в майбюутньому.
5. І, звісно, зверніть увагу на те, хто проводить спивбесіду, на скількі компанія зацикавлена в пошуку нового спеціаліста.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.