Соответствующее соглашение между Украиной и Польшей подписано в Киеве 28 марта.
В соответствии с соглашением, основанием для разрешения на пересечение границы является заявление-анкета на оформление документа на упрощенное пересечение границы, две фотографии размером 3,5 на 4,5 см, действительный проездной документ, предоставляющий право пересечения границы (заграничный паспорт), документы, подтверждающие факт постоянного проживания в приграничной зоне в течение периода не менее трех лет.
Таким документом, согласно соглашению, может быть паспорт гражданина Украины, справка о месте постоянного проживания, выданная компетентным органом Украины.
Кроме того, для оформления разрешения на пересечение границы необходимы и документы, подтверждающие наличие обоснованных оснований для частого пересечения границы в рамках местного приграничного движения.
Компетентными органами, уполномоченными принимать такие заявления, а также выдавать их жителям приграничной зоны на территории Украины, являются консулы Польши во Львове и Луцке. Предполагается, что документ значительно облегчит пересечение границы для жителей 30-километровой погранзоны.
Взято с сайта: korrespondent.net
Фото: Reuters
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?