RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Выбор профессии
  5. Секрет успіху чи як хобі перетворити на професією?

Секрет успіху чи як хобі перетворити на професією?

6.02.2008 1084
Секрет успіху чи як хобі перетворити на професією?

Секрет успіху чи як хобі перетворити на професією?

6.02.2008     1084
У Вас є хобі? Справа, яка Вас захоплює, якій Ви присвячуєте значну частину вільного часу, про яку, розпочавши говорити, можете зупинитися лише у разі, якщо Вас більше ніхто не слухає...

Цим хобі не обов’язково має бути колекціонування марок чи вкладишів, вирощування домашніх рослин, розведення рідкісних порід кактусів тощо. З першого погляду, хобі — це щось невинне, те, що роблять аби якось зайняти свій вільний час.

Проте для деяких людей така безневинна забавка згодом починає приносити солідні прибутки. Так аматори живопису, вкладаючи гроші в картини невідомих, але талановитих художників, згодом одержують божевільні дивіденди. Нерідкі випадки, коли картина, куплена за 100 доларів, через 20 — 30 років продавалася за десятки тисяч...

Для когось дитячі захоплення перетворювалися на сенс життя. Впевнений, Ви знаєте прізвища аматорів, які в юному віці захоплювалися склеюванням моделей літаків, зараз - це всесвітньо відомі авіаконструктори. І, звичайно, Ви знаєте прізвище людини, яка з дитинства захоплювалася комп’ютерними технологіями, а зараз - це найбагатша людина планети. Саме завдяки своєму дитячому хобі він побудував імперію, де зараз працює більше 200 тисяч чоловік.

Чим хобі відрізняється від роботи ? Хобі - це справа, яку ми робимо у вільний час, це робота, на якій ми відпочиваємо. Люди, що у своєму житті зуміли поєднати хобі та роботу, заробіток і задоволення, – дуже щасливі.

До таких людей належу і я . З дитинства моїм хобі були комп’ютери. Спочатку вони вабили до себе чарівним світом ігор, який, щоправда, згодом збляк і став дратувати одноманітністю. Хотілося чогось більшого. Могутнім потрясінням для мене став Інтернет.

Його поява в моєму житті збіглася із навчанням в інституті, що не могло не позначитися на сесії. Я насолоджувався можливістю спілкуватися з новим для мене світом, і не міг зупинитися, поглинаючи гігабайти марної інформації. Проте я був щасливий.

Але пройшов час, і Інтернет також втратив для мене свій блиск, адже я звик користуватися ним як щоденною газетою перед сніданком. Знову хотілося чогось більшого. Я бажав не просто жити поруч з комп’ютерним світом, я хотів його змінювати.

Тих знань, що я накопичив під час навчання в інституті, вистачило, щоб влаштуватися на роботу у відому комп’ютерну фірму, де я проробив п’ять років - від програміста - початківця до начальника відділу розробки. Зараз я працюю директором Комп’ютерної Академії «ШАГ».

Шлях від хобі до професії зайняв у мене 8 років. Сьогодні, з висоти свого досвіду, я знаю, як зробити його коротшим. Саме тому я працюю в Академії. Завдяки своїй сьогоднішній роботі я “вбив одразу трьох зайців”: я одержую велику зарплату, задоволення від улюбленої справи та моральне задоволення від того, як мої випускники влаштовуються на гарну роботу.

Якщо Ваше хобі - комп’ютер, не сумнівайтеся, що одного дня ваше хобі стане класною професією, високооплачуваною та цікавою. Приходите до нас, а я обіцяю, що наша команда зробить все, щоб Ви вже сьогодні змогли стати сучасним фахівцем у галузі комп’ютерних технологій і кожного ранку йшли на роботу, як і я, - із задоволенням.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх