RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Выбор профессии

Публикации "Выбор профессии "

Страница 1 из 6

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Прагнете працювати в медіа? Ось що потрібно для цього

  17 апреля 1013

  Що цікаво, кар’єру медійника можна збудувати навіть без профільної освіти. Що для цього потрібно, з’ясовував Jobs.ua.

 • ТОП-10 професій, які матимуть шалений попит у 2023 році

  24 февраля 11213

  Ринок праці України минулого року зазнав чимало змін. Спробуємо з’ясувати, які топ-10 професій матимуть попит у 2023 році.

 • Хто такий ІТ-аналітик – все про професію

  31 января 608

  Посередниками між розробниками і замовниками в світі ІТ виступають представники декількох професій. Однією з таких професій є ІТ-аналітик. Розповідаємо, в чому полягають його обов’язки, які перспективи відкриваються перед ІТ-аналітиками і не тільки.

 • Хто такий та чим займається Security Specialist

  20 января 295

  Якщо ви бодай трохи знаєте англійську, вже із самої назви професії стане зрозуміло, чим займається цей фахівець. І якщо ви цікавитеся кібербезпекою, плануєте розвиватися в цій сфері та стати висококласним спеціалістом – розберемося для початку з базовими поняттями, хто такий та чим займається Security Specialist.

 • П’ять причин захопити дитину програмуванням

  11 декабря 2022 267

  Нащо дитині пробувати писати програми? Де програмування може знадобитися дитині в житті? А якщо дитина не захоче ставати програмістом?

 • Frontend-розробник - хто такий та як освоїти цю професію?

  6 ноября 2022 785

  FrontEnd розробник - спеціаліст, що відповідає за зовнішню частину вебсторінки сайту, відтворюючи у верстці ідею візуального задуму дизайнера, а також логіку взаємодії самого користувача. Іншими словами, це та людина, що має чітке уявлення, як краще реалізувати той чи інший функціонал сайту.

 • Оператори дронів – чому ця спеціальність зараз настільки потрібна?

  20 июля 2022 380

  Мабуть, кожен українець бодай краєм вуха чув про чудову ініціативу – проєкт «Армія дронів». Про добру новину нещодавно повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, і вона полягає в наступному: вже зібрано 510 млн. гривень на «Армію дронів». І це все дуже добре, що гроші збираються настільки оперативно, і що проблема полягатиме надалі не так у фінансовій площині, як у вмінні швидко навчити велику кількість людей мистецтву керування «механічними пташками».

 • Хочете стати програмістом… але яким саме? Давайте разом з’ясуємо

  8 июля 2022 358

  Отже, ви мотивували себе вивчати програмування і переходити в ІТ. Але тоді виникає цілком закономірне питання – який напрямок у програмуванні обрати? Як підібрати найоптимальніший для себе варіант, щоб не прогадати? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, які популярні спеціальності у програмуванні існують в даний час.

 • Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

  30 мая 2022 489

  Поговоримо сьогодні про таку цікаву креативну професію зі сфери ІТ, як професія UI/UX дизайнера. Якщо ви творча людина – можливо, настав час, щоб уважніше приглянутися до цієї професії?

 • Освітні курси в застосунку «Дія» – які сучасні професії можна опанувати?

  30 марта 2022 412

  Будь-яка криза відкриває двері нових можливостей. Сумно, але факт. Враховуючи, скільки українців лишилися без роботи, спеціалісти «Дії» підготували добірку сучасних актуальних освітніх курсів, які можуть опанувати люди, що в цей складний час лишилися без роботи.


Ctrl →
1 из 6

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх